Клімкін - Саакашвілі: На відміну від декого паспорти не колекціоную

Клімкін - Саакашвілі: На відміну від декого паспорти не колекціоную

Укрінформ
Міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав брехнею розповсюджену Міхеїлом Саакашвілі інформацію про начебто російське громадянство міністра.

Про це Клімкін написав у Тwitter.

"На відміну від декого, не колекціоную паспорти і брехню. Моя Батьківщина була, є і буде Україна. І залишати її не збираюся. За будь-яких умов", - наголосив він.

Раніше екс-президент Грузії і колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що оскільки Клімкін народився в Росії, то, на його переконання, має російське громадянство.

Як відомо, екс-президент Грузії Саакашвілі отримав українське громадянство згідно з указом Президента України наприкінці травня 2015 року. Він очолював Одеську обласну державну адміністрацію з 30 травня 2015 року по 9 листопада 2016 року, після чого оголосив про відставку.

Читайте також: Саакашвілі у Вільнюсі заявив, що не претендує на литовське громадянство

26 липня Президент Петро Порошенко припинив йому українське громадянство. За даними Адміністрації Президента, причина такого рішення - надання Саакашвілі недостовірної інформації під час оформлення заяви на громадянство.

Захист екс-губернатора заявив, що подасть позов Президенту з приводу позбавлення громадянства.

Пізніше Саакашвілі сказав, що йому не належить підпис у копії анкети на отримання українського громадянства, на основі якої Порошенко позбавив його громадянства.

В уряді Грузії заявили, що вимагатимуть видачі Саакашвілі від будь-якої країни, де він залишиться. На батьківщині проти Саакашвілі порушено чотири кримінальні справи.

4 серпня Саакашвілі заявив, що США і Польща не визнали скасування його українського паспорта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-