Саакашвілі

19 серпня 2019

26 липня 2019

ЦВК заявляє про порушення у фінзвітах партій Шарія, Саакашвілі та Гриценка

Центрвиборчком передав Національному агентству з питань запобігання корупції матеріали щодо аналізів проміжних фінансових звітів виборчих фондів партій "Соціальна справедливість", "Громадянська позиція", "Партія Шарія" та "Рух нових сил Михайла Саакашвілі" через виявлені в них порушення.

08 липня 2019

Верховний суд підтвердив законність дій ЦВК щодо партії Саакашвілі

Касаційний адмінсуд у складі ВС повністю відмовив у задоволенні позивних вимог Аграрній партії України про проведення нового жеребкування для визначення порядкових номерів партій у виборчому бюлетені та підтвердив, що ЦВК діяла в рамках повноважень.

06 липня 2019

03 липня 2019

Саакашвілі зареєстрували кандидатом з порушенням законодавства - Сарган

Міхеїла Саакашвілі, який балотується у депутати за списком партії "Рух нових сил" на позачергових парламентських виборах, зареєстровано кандидатом з порушенням законодавства про обов'язковість проживання протягом останніх п’яти років на території України.

30 червня 2019

29 червня 2019

28 червня 2019

Верховний суд почав розгляд апеляції ЦВК щодо відмови у реєстрації партії Саакашвілі

Розпочалося засідання Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду, який розглядає апеляційна скаргу ЦВК щодо участі партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі у позачергових парламентських виборах.

27 червня 2019

Верховний Суд закрив справу про припинення громадянства Саакашвілі

Верховний Суд, дійшовши висновку про відсутність будь-яких заперечень або перешкод для прийняття відмови позивача від позову, закрив провадження у справі щодо припинення громадянства України Міхеіла Саакашвілі.

26 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-