Саакашвілі

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

23 травня 2024

05 лютого 2024


Грузинські медики заявили про покращення стану здоров’я Саакавшіві

Консиліум лікарів при омбудсмені Грузії відзначив позитивну динаміку в стані здоров'я ув’язненого експрезидента Міхеіла Саакашвілі, яка проявляється в збільшенні маси тіла, однак погіршення когнітивних функцій все ще зберігається.

24 січня 2024


Грузинська опозиція закликає Київ розслідувати факти нелюдського поводження із Саакашвілі

Грузинська опозиційна партія "Єдиний національний рух" звернулась до влади України із закликом розслідувати факти можливого принизливого і нелюдського поводження з екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі з боку грузинської влади.

20 січня 2024


У Раді Європи заявили, що Грузія тримає Саакашвілі в «гнітючих і принизливих» умовах

Європейський комітет із запобігання тортурам заявив, що влада Грузії утримує колишнього президента країни Міхеіла Саакашвілі в "гнітючих і принизливих" умовах, які не сприяють його одужанню.

20 листопада 2023

15 листопада 2023

08 листопада 2023

30 жовтня 2023

25 жовтня 2023

20 вересня 2023


У Тбілісі відновився суд у справі Саакашвілі

У міському суді Тбілісі відновився процес над експрезидентом Грузії Міхеілом Саакашвілі та колишніми високопосадовцями, обвинуваченими разом із ним у так званій «справі 7 листопада».

14 вересня 2023


Допуск омбудсмена до Саакашвілі: Україна досі не отримала відповіді на запит

Україна направила запит про допуск українського омбудсмена до експрезидента Грузії та українського громадянина Міхеіла Саакашвілі, проте відповіді від жодного офіційного відомства досі не отримано.

21 серпня 2023

25 липня 2023

24 липня 2023

14 липня 2023


Рада закликала президентку Грузії помилувати Саакашвілі

Верховна Рада України звернулася до президентки Грузії Саломе Зурабішвілі та парламентів держав-членів Європейського Союзу щодо необхідності здійснити гуманітарний акт та помилувати третього главу Грузії, громадянина України Міхеіла Саакашвілі.

12 липня 2023

05 липня 2023


Посол Грузії підтвердив, що виїде з України через ситуацію із Саакашвілі

Посол Грузії в Україні Георгій Закарашвілі розповів про виклик до Міністерства закордонних справ у Києві напередодні через ситуацію зі станом здоров’я колишнього грузинського президента Міхеїла Саакашвілі.


У правлячій партії Грузії виключають будь-які консультації з Україною щодо Саакашвілі

Голова правлячої партії Грузії «Грузинська мрія» Іраклій Кобахідзе заявив, що уряд виключає проведення консультацій з Україною щодо справи колишнього президента країни Михеїла Саакашвілі.


Клімкін: Висилка посла Грузії з України є цілком логічним кроком

Колишній міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав цілком логічною рекомендацію послу Грузії залишити Україну і привернув увагу до того, що грузинська влада чинить недружні дії не лише щодо громадянина України Міхеїла Саакашвілі, а й стосовно нашої країни.

04 липня 2023


МЗС України рекомендувало послу Грузії повернутися у Тбілісі

Міністерство закордонних справ України запропонувало послу Грузії в Україні Георгію Закарашвілі повернутись у Тбілісі для проведення консультацій з урядом з метою пошуку шляхів вирішення ситуації з ув'язненим у Грузії Міхеілом Саакашвілі.

03 липня 2023


Посла Грузії в Україні завтра викличуть до МЗС, дипломат повернеться у Тбілісі - Кулеба

Посла Грузії в Україні завтра викличуть у Міністерство закордонних справ Україну на жорстку розмову через ставлення грузинської влади до Михеїла Саакашвілі, дипломат має повернутися до Тбілісі.


Зеленський доручив викликати посла Грузії до МЗС і висловити протест через стан Саакашвілі

Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних справ викликати Посла Грузії в Україні і висловити йому рішучий протест через знущання над колишнім Президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі.

29 червня 2023

17 червня 2023

04 червня 2023


Президентка Грузії запропонувала одягти на Саакашвілі електронний браслет

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі вважає, що до засудженого третього президента країни Міхеїла Саакашвілі, з урахуванням стану його здоров'я, могла би бути застосована альтернативна форма покарання, зокрема носіння електронного браслета.

30 травня 2023

14 квітня 2023

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-