Ватикан не викликав посла України і не критикував

Ватикан не викликав посла України і не критикував "релігійні законопроекти" – МЗС

Укрінформ
У Ватикані не критикували так звані релігійні законопроекти і не викликали посла України Тетяну Іжевську.

Про це "Українській правді" повідомила речник МЗС Мар'яна Беца, коментуючи заяви у деяких російських ЗМІ.

"Повідомлення про виклик посла не відповідає дійсності. Ніхто її не викликав. У неї була низка робочих зустрічей у Державному секретаріаті Ватикану, де обговорювали різні питання внутрішньої і зовнішньої політики. В тому числі на цих зустрічах обговорювали і ці законопроекти", - сказала вона.

"Критики з боку Ватикану не було", - наголосила Беца.

Як відомо, російські ЗМІ поширили заяву протоієрея УПЦ МП Миколи Данилевича про те, що посла України викликали до Папи Римського з приводу "релігійних законопроектів" і висловили стурбованість ними.

Як повідомляв Укрінформ, 18 травня під стінами Верховної Ради віряни Української православної церкви Московського патріархату вимагали від народних депутатів не ухвалювати законопроекти щодо особливого статусу релігійних організацій і зміни релігійними громадами підлеглості.

У порядку денному нинішнього засідання Верховної Ради є законопроект про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, що визнана Верховною Радою України державою-агресором, та проект закону про внесення змін до закону України "Про свободу совісті та релігійні організації" (щодо зміни релігійними громадами підлеглості).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-