SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Гройсман в Єрусалимі говорив про створення єдиної помісної церкви в Україні - 16.05.2017 14:50 — Новини Укрінформ
Гройсман в Єрусалимі говорив про створення єдиної помісної церкви в Україні

Гройсман в Єрусалимі говорив про створення єдиної помісної церкви в Україні

Фото
815
Ukrinform
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у ході офіційного візиту до Ізраїлю провів зустріч із Патріархом Святого Града Єрусалима і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання Теофілом ІІІ.

Про це зазначається на Урядовому порталі.

Глава українського уряду підкреслив вагому особисту роль Патріарха у питанні відновлення міжцерковного діалогу та подякував за всебічну підтримку України та українців.

Офіційний візит Володимира Гройсмана до Ізраїлю. Фото: Владислав Мусієнко, Укрінформ

"Ми все робимо для того, щоб дорога до храму в Україні була вільна. Не втручаючись у церковні справи, вважаємо, що все треба робити для якісного церковного діалогу до єдиної православної помісної церкви. Для українців це дуже важливе питання та дуже очікуване", - сказав Глава Уряду.

У свою чергу Патріарх Єрусалимський підкреслив важливість міжцерковного діалогу та висловив впевненість, що питання розколу церков в Україні може бути вирішене, “але не політичними чи військовими, а духовними засобами”.

Гройсман розповів Патріархові про ситуацію в Україні, а також хід його офіційного візиту до Ізраїлю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>