Допомога Україні: Міноборони Канади посилає

Допомога Україні: Міноборони Канади посилає "дуже потужний сигнал" для РФ

3778
Укрінформ
Канада надає усіляку підтримку Україні і готова надалі допомагати їй.

Про це під час засідання федерального парламенту заявив міністр оборони Канади Харджит Саджан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Наш уряд стоїть з Україною пліч-о-пліч. У роботі наших військових стратегів та взагалі зусиллях усього уряду, ми радимося із союзниками з Великої Британії та США, аби бути найефективнішими у нашій допомозі", - сказав Саджан.

Він наголосив, що операція UNIFIER є далеко не єдиною канадською допомогою Україні у її протистоянні з Росією. "Ми дивимося на ширший підхід до допомоги, наприклад операцію REASSSURANCE; канадські підрозділи у Латвії; нашу участь у авіапатрулюванні та військовий фрегат у регіоні. Все це надсилає дуже потужний сигнал Росії", - наголосив глава оборонного відомства Канади.

Як повідомляв Укрінформ, у рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військових інструкторів із позаминулого року проводили заняття з українськими військовослужбовцями на Яворівському та Кам’янець-Подільському полігонах. Цього місяця уряд Канади оголосив про своє рішення на два роки, до 31 березня 2019 року продовжити мандат цієї військової тренувальної місії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-