Канадський політик іде на вибори з програмою, в якій є летальна зброя Україні

Канадський політик іде на вибори з програмою, в якій є летальна зброя Україні

1947
Ukrinform
Канаді варто надати Україні летальну зброю для захисту суверенітету держави від російської агресії.

Про це йдеться у передвиборній програмі кандидата на посаду глави Консервативної партії Канади Кріса Александера.

«Як лідагресія РФер Консервативної партії та прем'єр-міністр я активізую канадське оборонне партнерство з Україною, розширивши навчання українських сил в рамках операції UNIFIER, надавши летальну зброю для захисту території та суверенітету України, підписавши угоди про співробітництво у сфері оборони та розвинувши нові напрями», - йдеться у документі.

Окрім цього, Александер виступив за організацію Канадою допомоги у лікуванні українських ветеранів. «Я запроваджу партнерство із Україною заради запобігання та лікування бойових травм, а також запобігання, діагностування та лікування посттравматичного стресового розладу й інших виробничих стресових травм в Збройних силах України», - зазначається у документі.

Як відомо, вибори лідера Консервативної партії Канади відбудуться у травні цього року. Наразі партія є другою за чисельністю у федеральному парламенті Канади та має титул офіційної опозиції. Поки що єдиного лідера серед кількох кандидатів на голову партії немає, однак Кріс Александер, який був міністром громадянства та імміграції у попередньому канадському уряді, має гарні шанси на перемогу. Наступні ж федеральні парламентські вибори у Канаді, за результатами яких буде призначено прем'єр-міністра, мають відбутися восени 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-