Турчинов застерігає від

Турчинов застерігає від "Майдану-3", що може зруйнувати Україну

3764
Укрінформ
Cекретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов вважає, що у разі реалізації в Україні сценарію «Майдан-3» вже через кілька місяців країна може бути остаточно зруйнована.

Про це він сказав під час оперативного збору керівного складу Збройних Сил України, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Майдан-3» буде супроводжуватися масовим насильством. Будь-яка створена в його результаті управлінська структура спиратиметься переважно на свої ресурси та не матиме внутрішньої та зовнішньої підтримки, а отже, для свого існування змушена жорстоко порушуватиме демократичні основи. Це вже за кілька місяців призведе до повної дезорганізації держави, руйнації економіки, вибуху злочинності, активізації сепаратистських рухів і в підсумку відкриє шлях до окупації Росією значної території нашої країни», - сказав Турчинов.

Саме на такий результат, припустив секретар РНБО, вочевидь і розраховують окремі пропагандисти цієї ідеї.

Водночас він вважає, що на сьогодні ресурси "косметичних" реформ уже вичерпано, тому або влада має запропонувати нові підходи до розв'язання багатьох проблем в країні, або «Майдан-3» може таки розпочатися.

Єдиною реалістичною альтернативою цьому Турчинов вважає консолідацію народу та влади навколо ідей модернізації держави.剆䕅Ę

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-