Порошенко прийняв вірчі грамоти у трьох послів - 20.12.2016 18:27 — Новини Укрінформ
Порошенко прийняв вірчі грамоти у трьох послів

Порошенко прийняв вірчі грамоти у трьох послів

Фото
917
Ukrinform
Президент України Петро Порошенко прийняв у вівторок вірчі грамоти у послів Греції, Перу та Боснії і Герцеговини.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

"Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у Посла Грецької Республіки Георгія Пукаміссаса, Посла Республіки Перу в Україні (за сумісництвом) пана Альберто-Ефраїна-Вільфредо Саласа-Барабна та Посла Боснії і Герцеговини в Україні (за сумісництвом) пана Александара Драгічевича", - йдеться у повідомленні. 

Під час бесіди Глави держави з послом Греції в Україні сторони обговорили графік найближчих контактів між двома країнами на високому рівні. Окрему увагу було приділено ситуації на Донбасі та продовження санкційної політики ЄС проти Росії. За словами Посла Греції, ситуація на Сході України, викликана російською агресією, є раною на тілі Європи. Георгій Пукаміссас зазначив, що Греція поважає та підтримує незалежність і територіальну цілісність України.

У ході розмови Президент України та глава перуанської дипмісії обговорили питання поглиблення співпраці між двома державами, активізації двосторонніх політичних відносин та економічного співробітництва, у першу чергу, у машинобудівній, авіаційній та космічній галузях.

Під час бесіди з послом Боснії і Герцеговини в Україні Петро Порошенко висловив зацікавленість в інтенсифікації двосторонніх контактів високого рівня між двома країнами. Він закликав боснійську сторону активно підтримувати Україну в рамках міжнародних організацій у її боротьбі за відновлення територіальної цілісності, порушеної внаслідок російської агресії.

Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>