Штайнмаєр розраховує, що обмін полоненими на Донбасі відбудеться до Різдва - 05.12.2016 01:16 — Новини Укрінформ
Штайнмаєр розраховує, що обмін полоненими на Донбасі відбудеться до Різдва

Штайнмаєр розраховує, що обмін полоненими на Донбасі відбудеться до Різдва

1464
Ukrinform
Міністр закордонних справ Німеччини та чинний голова ОБСЄ Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив впевненість, що до Різдва обмін полоненими між сторонами конфлікту на Донбасі відбудеться.

Про це він заявив в інтерв'ю виданням німецької медіагрупи Funke.

При цьому Штайнмаєр вказав на застій в реалізації мінських домовленостей. "Режим припинення вогню і надалі порушується, у вирішенні великих політичних питань ми також далеко не просунулися", - цитує DW. "Сторони конфлікту буквально зариваються в своїх окопах", - сказав Штайнмаєр, маючи на увазі позиції сторін на переговорах.

Така ситуація, за його словами, дозволяє говорити, що втілення мінських домовленостей є "аж ніяк не задовільним" і не можна ставити питання про послаблення санкцій проти Росії. "Коли будуть здійснені помітні кроки в реалізації мінських домовленостей, тоді можна буде поміркувати про відповідні зміни щодо санкцій", - вказав Штайнмаєр.

Анексію Криму чинний голова ОБСЄ назвав "порушенням міжнародного права" та "нашого європейського мирного порядку". "Ми не визнаємо включення Криму до складу території Росії", - наголосив Штайнмаєр.

Тема врегулювання конфлікту на Донбасі буде однією з провідних під час щорічної зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів ОБСЄ, яка запланована на 8-9 грудня в Гамбурзі. Німеччина упродовж 2016 року головує в ОБСЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>