Вибух? Чи розкриють росіяни істинну причину катастрофи літака?

Вибух? Чи розкриють росіяни істинну причину катастрофи літака?

Блоги
1419
Ukrinform
Чому росіяни нічого не повідомляють про останні слова екіпажу загиблого ТУ-154?

Адже пропав з радарів - це одне, а відсутність зв`язку з екіпажем літака - це зовсім інше. Тим більше, все відбувалося зовсім близько від аеропорту і всього через півтори-дві хвилини після злету.

Якщо зв`язок з екіпажем пропав одночасно з пропаданням літака із радарів, то це може означати, що весь екіпаж (8 чоловік) загинув одночасно і моментально. А це може означати, що відбувся вибух в чи близько до носової частини літака - і весь екіпаж загинув раптово, або літак раптово розвалився і розгерметизувався з якихось іншіх причин.

Але розвал таких літаків із технічних причин, як правило, починається не з носової частини і екіпаж має секунди, щоб повідомити про подію. Тим більше, за півтори хвилини від злету ТУ-154 навряд чи набрав уже крейсерську швидкість і висоту. До того ж, як повідомляють, він мав ще зробити невеликий розворот і тільки тоді зайняти свій ешелон на визначеній висоті.

Так звані чорні ящики (в дійсності, вони червоні) росіяни знайдуть швидко. Один із них пише всі переговори екіпажу між собою і з землею, а другий фіксує дуже багато технічних параметрів літака протягом усього польоту. Ці "ящики" подають імпульсні сигнали протягом 30 днів і відповідні пошукові прилади "чують" і "бачать" їх навіть із морської глибини до 1 кілометра. А на місці катастрофи глибина моря 70 метрів.

Але чи повідомлять росіяни про істинну причину катастрофи - побачимо.

Євген Марчук
FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-