У Києві відкрилася виставка “Зброя та безпека-2018”

У Києві відкрилася виставка “Зброя та безпека-2018”

Фото
Укрінформ
У Києві до Дня захисника України відкрилася виставка «Зброя та безпека-2018», на якій презентовані зразки сучасного озброєння та військової техніки українських та іноземних виробників, зокрема із Європи, Азії та Америки.

Захід проходить у Міжнародному виставковому центрі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

У виставці беруть участь делегації з 16 країн світу, зокрема зі США, Туреччини, Пакистану, Польщі, Австрії. З привітальним словом виступив генеральний директор ДК «Укроборонпром» Павло Букін. Окрім того, у відкритті виставки взяв участь перший заступник Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський.

Виставка “Зброя та безпека-2018” / Фото: Багмут Павло. Укрінформ

Проведення виставки «Зброя та безпека - 2018» спрямоване на поглиблення військової та військово-технічної співпраці із закордонними країнами-партнерами, для посилення вітчизняного економічного потенціалу.

Виставка триватиме до 12 жовтня у форматі двох основних розділів: озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів та зброя для цивільного населення.

У рамках виставки представлені озброєння і засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою, техніка та озброєння Сухопутних військ, озброєння і екіпірування правоохоронних органів, засоби забезпечення прикордонного контролю; військова авіація.

Цивільна частина експозиції представлена широким асортиментом мисливської, спортивної, історичної та холодної зброї, товарів тактичного призначення, для полювання і активного відпочинку.

Виставка також демонструє процес імплементації стандартів НАТО у виробництві військової продукції.

Виставка проводиться згідно з розпорядженням Кабінету міністрів від 2007 року «Про підготовку та проведення щорічної Міжнародної спеціалізованої виставки засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека».

Читайте також: В Україні запустять виробництво турецьких засобів радіозв'язку для армії

Одночасно і в єдиному форматі з виставкою «Зброя та безпека-2018» буде проведено ХI Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт - ХХІ» - вітчизняний виставковий захід у сфері авіапромисловості і космічних технологій.

Окрім того, у Міжнародному виставковому центрі проходить і спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех - 2018» - головний галузевий виставковий проект у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки та охорони праці, засобів захисту та рятувальної справи. Дана виставка покликана не лише продемонструвати сучасні технічні системи безпеки та засоби захисту, але й впровадити перспективні розробки та інноваційні технології в Україні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-