У Києві стартував форум стипендіальних програм "Завтра.UA" та "Всесвітні студії"

У Києві стартував форум стипендіальних програм "Завтра.UA" та "Всесвітні студії"

828
Ukrinform
У Києві проходить 11-й Щорічний молодіжний форум стипендіальних програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» на тему «Трансформуючи Україну: креативність, мережі, інновації».

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, захід, організований Фондом Віктора Пінчука, який триватиме до 24 червня, відкрив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Я вважаю, що цей захід — є дуже гарною ініціативою, яка дає молоді можливості розкритися. Ми живемо у час трансформацій та змін і потребуємо свіжого сучасного погляду”, - сказав Гройсман.

Він розповів учасникам форуму про ті реформи, які нині уряд втілює у життя. Зокрема, про реформу держслужби, медичну та освітню реформу, а також про плани на майбутнє.

“Я глибоко переконаний, що кожний з вас має можливість бути дотичним до цих змін”, - додав глава уряду.

Як зазначив бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук, програми «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» протягом останніх 12 років сприяють формуванню талановитого покоління української молоді з якісною освітою, а також знайомлять їх з передовими світовими практиками та ідеями.

На його думку, покоління, яке буде мислити і відчувати інакше, буде здатне зробити вагомий внесок у будівництво нової країни.

Подія об'єднає в Києві близько 400 стипендіатів: серед них 6 одержувачів грантів від «Всесвітніх студій», які поїдуть на навчання на магістерські програми до найкращих університетів світу, і 100 нових переможців програми «Завтра.UA», які отримають річну стипендію, а також підтримку в реалізації проектів в Україні.

Читайте також: "Ukraine NOW" відкриває нові можливості для популяризації українських міст - МІП

На офіційному відкритті Форуму у п'ятницю перед стипендіатами виступлять головний редактор газети «Дзеркало тижня» Юлія Мостова та всесвітньо відомий історик Ніл Фергюсон.

Крім того, протягом трьох днів стипендіати програми «Завтра.UA» братимуть участь в практичних семінарах і майстер-класах, в ході яких вони отримають навички і знання від провідних українських експертів, підприємців та представників громадських організацій. Також студенти розроблять соціальні та бізнес-проекти, кращі з яких отримають підтримку Фонду Віктора Пінчука.

З 2006 року стипендіатами програма «Завтра.UA» стали 2500 талановитих студентів України, які отримали фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, спрямованих на зміну України. З 2010 року програма «Всесвітні студії» надала гранти понад 100 талановитим українським студентам для отримання магістерського ступеня у найкращих університетах світу, щоб після навчання вони повернутися в Україну і застосовували свої знання на користь країни.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-