Федеральна земля Баварія відкрила представництво в Україні

Федеральна земля Баварія відкрила представництво в Україні

9286
Укрінформ
Державний міністр Республіки Баварія Беате Мерк відкрила Представництво федеральної землі Баварія в Україні.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, урочиста церемонія відбулась у Києві за участю віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, міністра закордонних справ України Павла Клімкіна і міського голови Києва Віталія Кличка.

"Ще не минуло й року, коли прем'єр-міністр уряду Баварії Хорст Зеєхофер разом з Президентом України прийняли відповідне рішення. Я дуже тішуся, що така добра ідея була реалізована протягом такого короткого часу... Відкриття представництва є дуже важливим для нас, оскільки успіх України є дуже важливим для всіх у Європі. Ми хочемо подати сигнал іншим, що вважаємо Україну державою шансу і стрімкого розвитку", - сказала Мерк.

Вона нагадала, що одним з меседжів недавньої Мюнхенської безпекової конференції було те, що ми живемо в непевний час, тому наразі великого значення набувають діалог і співпраця, що грунтуються на довірі.

За словами Мерк, діалог і економічний обмін є спільним шляхом у майбутнє, а для такої співпраці важливе верховенство права, створення добрих передумов і стабільність.

"Нашою присутністю в Києві ми хочемо засвідчити, що ми є надійними партнерами для громадян України, що в Баварії співпереживають за те, щоб вам вдалося зробити вашу країну стабільною, процвітаючою і стати прикладом зростання і успіху в 21 столітті. Ми хочемо підтримувати процес реформ в Україні у міру наших можливостей. Люди у цій чудовій країні однозначно заслуговують на це",  - наголосила державний міністр Республіки Баварія.

Віце-прем'єр-міністр Степан Кубів у свою чергу відзначив, що завдяки українсько-німецькій співпраці за останні роки в Україні було створено понад 15 тис. робочих місць у сферах агробізнесу, інфраструктурі, автомобілебудуванні, IT-технологій тощо.

"Це те, що створює додаткову вартість на українському ринку. Формування спільних проектів на рівні міста Києва, інших обласних міст будуть тими практичними кроками, які ми робитимемо разом у майбутньому", - сказав Кубів.

Читайте також: Німеччина прописала тему Донбасу в коаліційному договорі

Як відзначив міністр закордонних справ Павло Клімкін, Баварія є єдиною федеральною землею, з якою Україна від початку незалежності має міжурядову робочу комісію.

Він висловив сподівання, що завдяки відкриттю представництва більше баварського бізнесу прийде в Україну.

"Німецьким бізнесом загалом створено більше 40 тис. робочих місць, але в масштабах України цього замало. Зараз дуже багато відомих баварських компаній серйозно вивчають  можливість прийти в Україну, і це представництво їм у цьому допоможе", - переконаний  Клімкін. 

Він також наголосив на важливості співпраці між Україною і Баварією на рівні міст і регіонів і як приклади успішного партнерства навів Харків і Нюрнберг, Київ і Мюнхен, Закарпаття і Верхньої  Франконії.

"Сенс сьогоднішньої презентації - не тільки розвиток бізнесу, а й розвиток партнерства. Тому я хотів би, щоб завдяки цьому представництву кожне баварське місто  і кожний регіон отримали партнера у нас", - акцентував Клімкін.

Фото: kyivcity.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-