Київ за рік зменшив внутрішній борг на 2,8 мільярда - Кличко

Київ за рік зменшив внутрішній борг на 2,8 мільярда - Кличко

907
Укрінформ
Миинулого року внутрішній борг Києва було зменшено на 2,8 млрд грн.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час розширеного засідання постійної комісії Київради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, повідомляє прес-служба КМДА.

"Вже у цьому році ми не сплачуємо за обслуговування цього боргу, а це близько 420 млн гривень. Це, до прикладу, 6 нових дитсадків чи десятки кілометрів нових доріг", - сказав Кличко.

Він зазначив, що бюджетний процес у Києві відкритий і прозорий.

"У Києві запроваджений відкритий бюджет, і кожен мешканець нашого міста, журналісти і громадські діячі можуть побачити всі надходження і витрати онлайн. І це важливо. Адже така відкритість і прозорість - запорука боротьби з корупцією, яка є одним із найбільших викликів для нашої країни", - зауважив Кличко.

Говорячи про бюджет Києва на 2016 рік, мер зазначив, що Київрада 6 разів коригувала основний фінансовий документ міста, зокрема і в зв'язку з перевиконанням дохідної частини.

"Минулий рік ми закінчили з непоганими показниками. Зростання виробництва - 1,5%. Загалом у 2016 році бюджет міста отримав 38,6 млрд грн доходів. Це на 7 млрд грн більше, ніж у 2015 році. І важливо цю динаміку не втратити. Ці гроші ми спрямовуємо на найважливіші галузі. Це освіта - 8 млрд грн, охорона здоров'я - 7,6 млрд грн, соціальний захист - 4,6 млрд грн, транспорт - 2,5 млрд грн. І важливо, що в бюджеті Києва збережено соціальну спрямованість", - додав мер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-