У ЄС запрацювала торговельна платформа для експорту українського зерна

У ЄС запрацювала торговельна платформа для експорту українського зерна

Укрінформ
Європейська комісія спільно з V_labs та Rail Cargo Group запустила торговельну платформу для зерна «Зернові шляхи» - Grainlane, яка сприятиме оптимізації експорту зерна з України до держав-членів ЄС.

Про це повідомляє сайт ВР, передає Укрінформ.

"Платформа створена для продажу та купівлі сільськогосподарських товарів та зміцнення контактів між представниками європейської логістики та українськими трейдерами і фермерами на міжнародному рівні", - йдеться у повідомленні.

Особливістю платформи є те, що на ній одночасно будуть розміщені і торгові, і транспортні запити, що має полегшити процес організації експортних поставок. Тож представники європейської логістики зможуть розв’язувати організаційні питання з українськими партнерами. Останні матимуть змогу в декілька кліків знайти партнерів для експорту своєї продукції, а також нові логістичні рішення.

"Це особливо актуально для експорту зерна з України наземним транспортом, оскільки формуватимуться нові ділові відносини та ланцюги поставок. Такий механізм має прискорити процес узгодження можливостей між попитом і пропозицією. При цьому гарантується повна прозорість щодо попиту та пропозиції та оптимальна логістика для продукції", - підкреслюється у повідомленні.

Якщо платформа Grainlane буде широко затребуваною серед представників українських трейдерів та фермерів, до неї буде додано додаткові функції, як-от: специфікація перетину кордону або база даних попиту на логістику на короткий термін.

Читайте також: Зеленський: Блокаду портів для вивезення зерна має припинити той, хто її розпочав – росія

Як повідомляв Укрінформ, Україна поступово нарощує обсяги експорту зернових. З початку 2021/2022 маркетингового року Україна вже експортувала 47,8 млн тонн зернових та зернобобових, що на 10% перевищує показник за аналогічний період попереднього маркетингового року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-