МВФ може надати наступний транш Україні до кінця року

МВФ може надати наступний транш Україні до кінця року

Прогноз
Укрінформ
Наступний транш за програмою фінансування від МВФ Україна може отримати в жовтні-грудні цього року в розмірі близько $1,4 мільярда.

Про це, як повідомляє Kyiv Post, йдеться у жовтневому дослідженні EMEA EM Emerging Markets, проведеному фінансовим холдингом J.P. Morgan, передає Укрінформ.

«Ми вважаємо, що МВФ виплатить (Україні – ред.) транш у розмірі $1,4 мільярда в четвертому кварталі 2021 року», - зауважили в J.P. Morgan.

Зазначається, що остаточна сума траншу може варіюватися від $1 мільярда до $1,5 мільярда.

Читайте також: Світова економіка втратить понад $5 трильйонів у разі провалу вакцинаціїМВФ

Як повідомляв Укрінформ, наразі між МВФ і Україною діє програма фінансування Stand-By на суму близько $5 мільярдів, підписана в червні минулого року. Київ одразу отримав перший транш в сумі близько $2,1 млрд, однак наступні виділення в Україну досі не надійшли. У НБУ висловили сподівання, що поточна програма Stand-By, розрахована на 18 місяців, буде продовжена ще на період від шести до дев’яти місяців. Зараз українська сторона проводить переговори з цього питання з Міжнародним валютним фондом.

12 жовтня Міжнародний валютний фонд представив огляд «Перспективи світової економіки». Згідно з документом, МВФ погіршив на 0,5% прогноз зростання ВВП України у 2021 році, але дещо покращив цей показник за очікуваннями наступного року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-