Мендель: Стати підприємцем за 15 хвилин - сьогодні це реальність

Мендель: Стати підприємцем за 15 хвилин - сьогодні це реальність

Укрінформ
За останні два роки в Україні істотно поліпшені умови для підприємців малого та середнього бізнесу. Це відзначають і підприємці підконтрольної українському уряду частини Донбасу. 

Про це розповіла речниця Президента України Юлія Мендель в ефірі програми "Взгляд с Банковой" на телеканалі "Дом", повідомляє Укрінформ.

"На підконтрольній частині Донбасу ще два роки тому стати підприємцем за 15 хвилин здавалося фантастикою. Але сьогодні це реальність. Хочете відкрити торгову точку, кав'ярню, працювати перукарем, репетитором - будь ласка. А за пів години можна оформити товариство з обмеженою відповідальністю. Без черг в десятки метрів, без великих тек з довідками - всього лише варто зареєструватися на порталі "Дія"", - сказала Мендель.

Вона зазначила, що малий та середній бізнес - це 7 млн робочих місць, це 40% податків: "Тому створення комфортних умов для підприємців - це не тільки питання забезпечення роботою і доходом людей, це питання вкрай важливої ролі бізнесу для розвитку всього суспільства. Іншими словами, бізнес заробляє не тільки для себе, але й на потреби соціальної сфери".

Читайте також: Малий бізнес: Саакашвілі каже, що з Трудового кодексу приберуть «радянщину»

Окрім того, вказала речниця глави держави, щоб отримати кредит під низькі відсотки, більше не потрібні знайомства в банку.

"Малий та середній бізнес за президентською програмою "5-7-9%" вже отримав кредитів на суму понад 10 млрд грн. До речі, президент Володимир Зеленський скасував 161 указ (попередніх президентів - ред.), який гальмував розвиток бізнесу безглуздими обмеженнями. Також введена заборона на перевірки підприємців", - повідомила Мендель.

Вона додала, що в Україні прийнята економічна стратегія на 10 років - це конкретний план дій, який допоможе підприємцям вести бізнес і розуміти, що є підтримка держави.

Читайте також: Зеленський закликав місцеву владу допомагати бізнесу під час локдауну

"Особливо цінна вона в період карантину, коли вимушені обмеження з метою безпеки впливають на можливість заробити більше грошей. Тому для фізичних осіб-підприємців були передбачені одноразові виплати в розмірі 8 тис. грн. Наприкінці минулого року підприємці отримали понад 3,5 млрд грн", - нагадала прессекретар Президента. Вона підкреслила, що підтримка, відкриті та чесні правила у сфері бізнесу - запорука того, що все більше підприємців, які працюють в тіні, "захочуть вести бізнес за законами, зрозумілими та чіткими".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-