ЄБРР надасть €13,8 мільйона кредиту Кохавинській паперовій фабриці

ЄБРР надасть €13,8 мільйона кредиту Кохавинській паперовій фабриці

Укрінформ
Український виробник паперу АТ «Кохавинська паперова фабрика» (КПФ) досягне наступного етапу свого розвитку завдяки кредиту €13,8 млн від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

Про це Укрінформу повідомила пресслужба банку.

«Це фінансування сприятиме розширенню асортименту продукції, збільшенню обсягів виробництва та підвищенню операційної ефективності компанії. Інвестиції у нове обладнання дозволять КПФ увійти до ринкового сегменту паперової санітарно-гігієнічної продукції на основі целюлози. У новому виробничому цеху буде створений технологічний процес повного циклу», - зазначили на підприємстві.

Понад €1 млн буде виділено на модернізацію обладнання фільтрації стічних вод, а також заходи з підвищення енергоефективності та адаптації до кліматичних змін. Ці покращення дозволять зменшити споживання води, а також скоротити річний обсяг викидів CO2 на 2400 т.

Читайте також: ЄБРР в умовах коронакризи інвестував в Україну812 мільйонів

Для підвищення енергоефективності передбачається стимулюючий грант у розмірі $131,433 у рамках програми ЄБРР Центр фінансування та передачі технологій для адаптації до кліматичних змін та їхнього пом’якшення (FINTECC), метою якої є передача технологій у сфері пом’якшення кліматичних змін та адаптації до них.

Кохавинська паперова фабрика розташована у Західній Україні та є одним із найбільших виробників паперу-основи і санітарно-гігієнічної продукції з макулатури. У 1990-х фабрика була приватизована через випуск ваучерів та наразі належить 173 акціонерам. Після приватизації КПФ перебудувала стару та придбала другу додаткову машину для виробництва паперу-основи з макулатури, а також запустила лінію виробництва санітарно-гігієнічної продукції з паперу-основи. Наразі компанія має дві машини з випуску паперу-основи загальною потужністю 40 тис. т на рік та сім ліній для виробництва санітарно-гігієнічної продукції з паперу-основи.

ЄБРР є найбільшим міжнародним фінансовим інвестором в Україні. З початку діяльності в країні банк узяв на себе зобов’язання щодо надання €14,5 млрд у рамках 489 проєктів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-