ЄБРР

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

13 червня 2024

12 червня 2024


ЄБРР та шведська агенція допоможуть покращити ситуацію на ринку праці в Україні

Міністерство економіки разом із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і шведською Folke Bernadotte Academy (FBA) розроблять «Хартію стійкості людського капіталу», щоб покращити ситуацію на ринку праці, підтримати роботодавців, які через війну стикнулися із кризою людського капіталу.


ЄБРР та шведська агенція допоможуть покращити ситуацію на ринку праці в Україні

Міністерство економіки разом із Європейським банком реконструкції та розвитку і шведською Folke Bernadotte Academy розроблять «Хартію стійкості людського капіталу», що дозволить покращити ситуацію на ринку праці, підтримати роботодавців, які через війну стикнулися із кризою людського капіталу.


ЄІБ і ЄБРР планують інвестувати в Україну мільярди, враховуючи воєнні ризики

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) планують подальші інвестиції в економіку України з урахуванням воєнних ризиків, намагаючись рівномірно розподіляти кошти між державним і приватним секторами.

11 червня 2024


ЄБРР виділить ще мільярд євро на відбудову енергетичної інфраструктури України

Європейський банк реконструкції та розвитку у рамках міжнародної конференції з відновлення України в Берліні підпише ще одну угоду про виділення Україні мільярда євро на потреби енергетики.

08 червня 2024


Укренерго планує з ЄБРР нові проєкти для посилення енергосистеми

НЕК «Укренерго» спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) розглянули нові проєкти, які будуть спрямовані на посилення захисту високовольтних підстанцій та стабільної роботи української енергосистеми.

07 червня 2024

06 червня 2024


Чернишов обговорив із ЄБРР можливість фінансування проєктів Нафтогазу

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Олексій Чернишов та президент Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо обговорили можливість залучення фінансування для проєктів Групи Нафтогаз.

05 червня 2024


Більше потужностей для української енергетики: Галущенко зустрівся з делегацією ЄБРР

Міністр енергетики Герман Галущенко обговорив із делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку розширення співпраці для збільшення потужностей виробництва електроенергії.

04 червня 2024

29 травня 2024


ЄБРР розробляє проєкт зі страхування вантажів на території України

Європейський банк реконструкції та розвитку працює над проєктом, який дозволить страхувати товари, що знаходяться на території України, до того, як вони потрапляють на території, де можна використовувати страхування від міжнародних страхових компаній.

26 травня 2024

16 травня 2024

15 травня 2024

25 квітня 2024

10 квітня 2024

09 квітня 2024

18 березня 2024


Україна обговорила з ЄБРР питання розвитку експортної спроможності

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури разом із головою Агентства відновлення обговорили з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку питання експортної спроможності України.

14 березня 2024

13 березня 2024


Шмигаль провів зустріч із керівництвом ЄБРР

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив пріоритети в українській економіці з керівництвом Європейського банку реконструкції та розвитку на чолі з першим віцепрезидентом Юргеном Рігтерінком.

29 лютого 2024

17 лютого 2024

16 лютого 2024


ЄБРР упродовж п’яти років може інвестувати в Україну до €15 мільярдів

Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) інвестував в економіку України 3,8 мільярда євро. У найближчі п’ять років ЄБРР може інвестувати в Україну від 7,5 до 15 млрд євро.

25 січня 2024

18 січня 2024

17 січня 2024

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-