ЄБРР

29 вересня 2023


Стефанішина обговорила з президенткою ЄБРР підготовку до переговорів про вступ України в ЄС

Віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина обговорила з президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо розвиток інституційних спроможностей для підготовки України до членства в ЄС, зокрема проведення переговорів про вступ.

27 вересня 2023


ЄБРР збільшить фінансову підтримку українського бізнесу в 2023 та 2024 роках - Свириденко

Європейський банк реконструкції і розвитку розширить фінансування проєктів в Україні - виробників обладнання для розмінування сільськогосподарських земель, страхування воєнних ризиків, а також кредитування реального сектору економіки.


Президентка ЄБРР назвала пріоритетні напрямки для фінансування в Україні

Міністр фінансів Сергій Марченко під час зустрічі з президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо обговорили поточну економічну ситуацію в Україні, показники проєкту держбюджету на 2024 рік, пріоритетні проєкти та перспективи подальшої співпраці.

19 вересня 2023

04 вересня 2023


Бізнес-клієнти Укргазбанку отримують кешбек за програмою ЄБРР

Український бізнес продовжує працювати попри повномасштабну війну, а Укргазбанк за участі ЄС та ЄБРР надає активну підтримку малим та середнім підприємствам для реалізації проєктів у межах ініціативи EU4Business. Програма підтримує українську економіку під час війни та допомагає українським компаніям досягти міжнародних стандартів виробництва.

24 серпня 2023

21 серпня 2023

07 серпня 2023

14 липня 2023

28 червня 2023

23 червня 2023


ЄБРР надає Укрексімбанку кредит на €50 мільйонів

Європейський банк реконструкції та розвитку надає державному Укрексімбанку кредит у розмірі 50 млн євро для забезпечення безперервного доступу до фінансування постраждалих внаслідок війни підприємств та місцевих громад.

21 червня 2023


Стратегічні запаси, декарбонізація і донорська підтримка: Нафтогаз та уряд підписали меморандум з ЄБРР

Підтримка енергетичної безпеки та декарбонізація газової сфери – такою є основна мета меморандуму, підписаного 21 червня урядом України й НАК «Нафтогаз України» з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР).


Конференція з відбудови у Лондоні: до платформи співінвестування в Україну долучилися 19 країн

У Лондоні підписали меморандум про подальшу співпрацю ЄБРР та організацій фінансування розвитку (DFI) щодо координації зусиль з інвестування в Україну; до платформи співінвестування вже доєднались 19 країн.

20 червня 2023


Україна планує підписати меморандум з ЄБРР для реконструкції і відновлення

Президент Володимир Зеленський уповноважив віцепрем'єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова на підписання меморандуму з Європейським інвестиційним банком.

19 червня 2023

14 червня 2023


Нацбанк та ЄБРР обговорили адаптацію українського законодавства до стандартів Євросоюзу

Голова НБУ Андрій Пишний під час зустрічі в Лондоні з президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо обговорили прогрес, якого регулятору вдалося досягти в адаптації українського законодавства до стандартів ЄС, незважаючи на повномасштабну війну.

09 червня 2023


Укрзалізниця модернізує сполучення з ЄС та закупить локомотивів - гроші дає ЄБРР

Мінвідновлення, Укрзалізниця та Європейський банк реконструкції і розвитку розпочинають реалізацію проєкту з бюджетом 200 млн євро, який передбачає відновлення, модернізацію залізничної інфраструктури та оновлення рухомого складу.

24 травня 2023

18 травня 2023


ЄБРР розгляне збільшення капіталу на €3-5 мільярдів для підтримки України

Рада керівників ЄБРР на щорічних зборах в Самарканді визнала необхідність додаткової підтримки акціонерів для роботи банку в Україні, яка посилилася після повномасштабного російського вторгнення, та оцінює її в 3-5 мільярдів євро.

16 травня 2023

12 травня 2023

21 квітня 2023


Зеленський зустрівся з президенткою ЄБРР

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із очільницею Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Оділь Рено-Бассо, обговорили реалізацію проєктів відновлення і розвитку України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-