ЄБРР

13 травня 2021


Нацбанк та ЄБРР обговорили пріоритети в сфері регулювання фінсектору

Національний банк спільно з ЄБРР обговорили макроекономічну політику і пріоритети регулятора в сфері регулювання фінсектору, а також продовження співпраці з МВФ, реформування державного банківського сектору.

30 квітня 2021


Укравтодор з ЄБРР розпочинають проєкт з розвитку інфраструктури для електротранспорту

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Мінінфраструктури розпочали розробку плану дій з розвитку інфраструктури для електромобілів. 

22 квітня 2021


У Києві модернізують систему теплопостачання за € 140 мільйонів кредиту ЄБРР

Київрада для реалізації інвестиційного проєкту модернізації системи централізованого теплопостачання столиці підтримала залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго».

19 квітня 2021


Датагруп бере $65 мільйонів кредиту ЄБРР для придбання компанії «Воля»

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає компанії «Датагруп» кредит $65 млн для придбання компанії «Воля», що дасть змогу створити більш потужного і конкурентоспроможного телекомунікаційного оператора.

14 квітня 2021


ЄБРР оновив Дорожню карту підтримки туристичного бізнесу в Україні

Серед пріоритетів роботи Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні — секторальна і консультаційна підтримка туристичної галузі, яка чи не найбільше постраждала від коронавірусних обмежень.


ЄБРР торік надав понад €3,5 мільйона від донорів на нефінансову підтримку бізнесу в Україні

Обсяги нефінансової підтримки від донорів, наданої у 2020 році Європейським банком реконструкції та розвитку українському малому й середньому бізнесу, перевищили 3,5 мільйона євро.

24 березня 2021

23 березня 2021

22 березня 2021


Зеленський зустрівся з президенткою ЄБРР

Президент Володимир Зеленський зустрівся з президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо та запевнив у налаштованості працювати над покращенням енергоефективності й інвестклімату.

18 березня 2021


Голова Укравтодору закликає регіони ремонтувати дороги за кредити ЄБРР

Обласні державні адміністрації мають змогу звернутися до Європейського банку реконструкції та розвитку по кредит на будівництво та ремонт доріг місцевого значення, це питання керівництво Укравтодору обговорювало з ЄБРР.


Кубраков – про антикорупційну реформу в Укравтодорі: З неготовими до змін попрощаємося

У межах антикорупційного проєкту в Укравтодорі вперше в Україні державна установа перебудує управлінські та закупівельні практики відповідно до рекомендацій консультантів ЄБРР.

16 березня 2021

15 березня 2021


Енергоатом сплатив €16,2 мільйона кредиту ЄБРР

«Енергоатом» сплатив частину кредиту й відсотки за ним Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у сумі 16,2 млн євро, а також державі – 7,8 млн грн комісії за надання державних гарантій.

13 березня 2021

04 березня 2021


Укравтодор цьогоріч спільно з ЄБРР планує низку реформ

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) посилює співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку у сфері дорожньої інфраструктури і ​планує цьогоріч провести низку системних реформ.

26 лютого 2021

23 лютого 2021


Укравтодор співпрацюватиме з ЄБРР у сфері протидії корупції – Кубраков

Понад 30 спеціалістів Європейського банку реконструкції та розвитку з 2021 року будуть залучені на рівні консультацій у діяльність Укравтодору – починаючи від етапу закупівель до прийняття доріг в експлуатацію.

04 лютого 2021

29 січня 2021


Нафтогаз оголосив про закупівлю природного газу з країн ЄС за кошти ЄБРР

НАК «Нафтогаз України» має намір закупити за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) природний газ для поставок в Україну через інтерконектори з Європейським Союзом та оголошує попередній відбір постачальників газу.

20 січня 2021

14 січня 2021


ЄБРР підтримав створення спецфондів для розвитку інфраструктури України - Криклій

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) підтримав ініціативу міністра інфраструктури Владислава Криклія щодо створення спеціальних фондів для фінансування розвитку аеропортів і залізничної інфраструктури України.

28 грудня 2020

21 грудня 2020

18 грудня 2020


Ремонт траси Київ-Одеса: Криклій підписав угоду з ЄБРР на €450 мільйонів

Європейський банк реконструкції та розвитку та уряд України в особі міністра інфраструктури Владислава Криклія уклали кредитну угоду на 450 млн євро за проєктом «Розвиток транс’європейської транспортної мережі (Україна – дорожні коридори)».

04 грудня 2020

01 грудня 2020

18 листопада 2020

16 листопада 2020

05 листопада 2020

04 листопада 2020


Україна планує залучити €513 мільйонів від ЄБРР на два нових проєкти

Міністр фінансів України Сергій Марченко провів 3 листопада зустріч з директором Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи та Кавказу Маттео Патроне у ході якої обговорювався поточний стан реалізації проєктів, які підтримує ЄБРР в Україні, та перспективи подальшої співпраці.

03 листопада 2020

02 листопада 2020


Україна отримала сигнали про можливе скасування співпраці через рішення КСУ – Президент

Україна отримала сигнали від МВФ та інших міжнародних партнерів щодо можливого скасування співпраці через рішення Конституційного Суду щодо визнання неконституційною статтю Кримінального кодексу, що передбачає покарання за недостовірне декларування.

22 жовтня 2020


ЄБРР затвердив підрядника, який збудує сміттєпереробний завод у Львові

Європейський банк реконструкції та розвитку затвердив консорціум компаній WTT Netherlands BV — Axis Industries UAB (Нідерланди, Литва) генеральним підрядником будівництва механіко-біологічного комплексу з переробки відходів у Львові.

21 жовтня 2020

08 жовтня 2020

07 жовтня 2020

05 жовтня 2020

01 жовтня 2020

28 вересня 2020


ЄІБ та ЄБРР нададуть $420 мільйонів на електрифікацію залізничної ділянки в Україні

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділять 420 мільйонів доларів США на проєкт з електрифікації залізничної ділянки Долинська - Миколаїв - Колосівка.

26 вересня 2020

24 вересня 2020


Падіння економіки в Україні не є критичним - ЄБРР

Падіння економічного рівня в Україні не є критичним і сягає 4,5%, за підрахунками ЄБРР. Офіційну статистику та прогнози Європейський банк планує оприлюднити на початку жовтня, коли буде зібрання акціонерів.

04 вересня 2020

19 серпня 2020


Зеленський обговорив з керівником ЄБРР антикорупційну програму в Укравтодорі

Президент України Володимир Зеленський і в. о. президента Європейського банку реконструкції та розвитку Юрген Рігтерінк телефоном обговорили підготовку спільного проєкту між Україною та ЄБРР, а також дали оцінку процесу впровадження проєктів, що тривають.

18 серпня 2020


Зеленський обговорив з в.о.президента ЄБРР антикорупційну програму в Укравтодорі

Президент України Володимир Зеленський і в. о. президента Європейського банку реконструкції та розвитку Юрген Рігтерінк телефоном обговорили підготовку спільного проєкту між Україною та ЄБРР, а також дали оцінку процесу впровадження проєктів, що тривають.

03 серпня 2020

24 липня 2020


Президент запевнив керівництво ЄБРР у незалежності Нацбанку

Президент Володимир Зеленський запевнив керівництво Європейського банку реконструкції та розвитку, що з призначенням на посаду голови Національного банку України Кирила Шевченка політика НБУ залишиться ефективною й незалежною.


Зеленський провів переговори з керівництвом ЄБРР

Президент Володимир Зеленський закликав Європейський банк реконструкції та розвитку продовжити співпрацю з Україною щодо фінансування інфраструктурних проєктів та долучитися до приватизації українських підприємств.

23 липня 2020


Україна продовжить участь у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності

В.о. міністра енергетики Ольга Буславець сьогодні, 23 липня, підписала угоду про внесок між Україною та ЄБРР щодо участі у Фонді Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (Е5Р).

22 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-