ЄБРР

17 червня 2021


ЄБРР надає кредит Укргазбанку для сприяння розвитку українського бізнесу

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейський Союз надають АБ "Укргазбанк" кошти для підтримки мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП) в Україні на суму до еквівалента 25 млн євро у гривні.

08 червня 2021


ЄБРР допоможе Дніпру придбати нові тролейбуси та добудувати метрополітен

Міський голова м. Дніпро Борис Філатов підписав в рамках програми «Зелені міста» меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, що дозволить придбання нових тролейбусів, добудову метрополітену, термомодернізацію майже 200 шкіл і дитсадків.

20 травня 2021

13 травня 2021


Нацбанк та ЄБРР обговорили пріоритети в сфері регулювання фінсектору

Національний банк спільно з ЄБРР обговорили макроекономічну політику і пріоритети регулятора в сфері регулювання фінсектору, а також продовження співпраці з МВФ, реформування державного банківського сектору.

30 квітня 2021


Укравтодор з ЄБРР розпочинають проєкт з розвитку інфраструктури для електротранспорту

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) спільно з Мінінфраструктури розпочали розробку плану дій з розвитку інфраструктури для електромобілів. 

22 квітня 2021


У Києві модернізують систему теплопостачання за € 140 мільйонів кредиту ЄБРР

Київрада для реалізації інвестиційного проєкту модернізації системи централізованого теплопостачання столиці підтримала залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку комунальним підприємством «Київтеплоенерго».

19 квітня 2021


Датагруп бере $65 мільйонів кредиту ЄБРР для придбання компанії «Воля»

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає компанії «Датагруп» кредит $65 млн для придбання компанії «Воля», що дасть змогу створити більш потужного і конкурентоспроможного телекомунікаційного оператора.

14 квітня 2021


ЄБРР оновив Дорожню карту підтримки туристичного бізнесу в Україні

Серед пріоритетів роботи Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні — секторальна і консультаційна підтримка туристичної галузі, яка чи не найбільше постраждала від коронавірусних обмежень.


ЄБРР торік надав понад €3,5 мільйона від донорів на нефінансову підтримку бізнесу в Україні

Обсяги нефінансової підтримки від донорів, наданої у 2020 році Європейським банком реконструкції та розвитку українському малому й середньому бізнесу, перевищили 3,5 мільйона євро.

24 березня 2021

23 березня 2021

22 березня 2021


Зеленський зустрівся з президенткою ЄБРР

Президент Володимир Зеленський зустрівся з президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо та запевнив у налаштованості працювати над покращенням енергоефективності й інвестклімату.

18 березня 2021


Голова Укравтодору закликає регіони ремонтувати дороги за кредити ЄБРР

Обласні державні адміністрації мають змогу звернутися до Європейського банку реконструкції та розвитку по кредит на будівництво та ремонт доріг місцевого значення, це питання керівництво Укравтодору обговорювало з ЄБРР.


Кубраков – про антикорупційну реформу в Укравтодорі: З неготовими до змін попрощаємося

У межах антикорупційного проєкту в Укравтодорі вперше в Україні державна установа перебудує управлінські та закупівельні практики відповідно до рекомендацій консультантів ЄБРР.

16 березня 2021

15 березня 2021


Енергоатом сплатив €16,2 мільйона кредиту ЄБРР

«Енергоатом» сплатив частину кредиту й відсотки за ним Європейському банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у сумі 16,2 млн євро, а також державі – 7,8 млн грн комісії за надання державних гарантій.

13 березня 2021

04 березня 2021


Укравтодор цьогоріч спільно з ЄБРР планує низку реформ

Державне агентство автомобільних доріг України (Укравтодор) посилює співпрацю з Європейським банком реконструкції та розвитку у сфері дорожньої інфраструктури і ​планує цьогоріч провести низку системних реформ.

26 лютого 2021

23 лютого 2021


Укравтодор співпрацюватиме з ЄБРР у сфері протидії корупції – Кубраков

Понад 30 спеціалістів Європейського банку реконструкції та розвитку з 2021 року будуть залучені на рівні консультацій у діяльність Укравтодору – починаючи від етапу закупівель до прийняття доріг в експлуатацію.

04 лютого 2021

29 січня 2021


Нафтогаз оголосив про закупівлю природного газу з країн ЄС за кошти ЄБРР

НАК «Нафтогаз України» має намір закупити за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) природний газ для поставок в Україну через інтерконектори з Європейським Союзом та оголошує попередній відбір постачальників газу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-