
ЗМІ: росії нічим гасити лісові пожежі - всі літаки задіяні у вторгненні до України
росія не гаситиме лісові пожежі на своїй території, оскільки військові літаки, придатні для цього, задіяні у вторгненні до України.
25 квітня 2022
росія не гаситиме лісові пожежі на своїй території, оскільки військові літаки, придатні для цього, задіяні у вторгненні до України.
09 лютого 2022
Україна може суттєво зменшити негативні наслідки кліматичних змін для власної економіки, й насамперед сільськогосподарського комплексу, якщо докладе зусиль на трьох конкретно визначених напрямах.
08 лютого 2022
Зміна клімату спричиняє танення найвищого льодовика на горі Еверест, що в Гімалаях, швидкими темпами.
02 лютого 2022
Танення льодовикового щита Гренландії призвело до підвищення рівня світового океану на 1,2 сантиметра лише за останні 20 років.
25 січня 2022
Європейський Зелений Курс є дорожньою картою заходів, які визначать засоби перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент до 2050 року.
19 січня 2022
В Японії прагнуть скоротити викиди вуглекислого газу на 46% до 2030 року.
11 січня 2022
Минулого 2021-го року температура світового океану була найвищою в історії, і це вже шостий рік поспіль, що цей рекорд був побитий.
06 січня 2022
Синоптики пов'язують різдвяний паводок на Закарпатті з глобальним потеплінням та називають його м'яким і некритичним.
14 грудня 2021
Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) визнала новий плюсовий температурний рекорд для Арктики – 38°C тепла у російському місті Верхоянську 20 червня 2020 року.
Гонконзький стартап “INVISIBLEBAG” працює над створенням одноразового пакета для свіжих продуктів харчування, що саморозкладається у воді.
13 грудня 2021
Росія в Раді Безпеки ООН скористалася правом вето і заблокувала ухвалення резолюції Радбезу, яка передбачала включення до порядку денного цього органу питань зміни клімату як таких, що стосуються сфери безпеки та впливають на стратегію врегулювання конфліктів у світі.
10 грудня 2021
Шведська активістка Грета Тунберг заявила, що боротьба за кліматичну справедливість означає боротьбу за демократію у світі.
06 грудня 2021
На західному узбережжі австралійського острова Тасманія з’явиться «чорна скринька» Землі, яка зберігатиме дані про останні роки людської цивілізації на випадок глобальної кліматичної катастрофи.
Компанія Amazon зі своїми серверними можливостями долучилася до моделювання кліматичних змін на Землі до середини цього століття.
25 листопада 2021
Близько 2,6 млн людей, або 22% населення Сомалі постраждало від посухи, що охопила країну.
19 листопада 2021
Від голоду на Мадагаскарі, до якого призвела надзвичайна посуха, страждають 1,3 млн осіб, люди їдять кактуси та сарану.
15 листопада 2021
Конференція COP26 у Глазго стала важливим етапом у боротьбі з кліматичними змінами, однак її результати не є достатніми для обмеження глобального потепління до 1,5 градуса Цельсія.
14 листопада 2021
Шведська екоактивістка Грета Тунберг залишилася незадоволеною результатами 26-ї Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (COP26) у Глазго.
На Кліматичному саміті у Глазго лідери держав уклали нову угоду, спрямовану на запобігання небезпечній зміні клімату.
11 листопада 2021
У північно-східній частині Китаю спостерігаються рекордні снігопади, під час заметілі постраждало багато людей та зупинився транспорт.
09 листопада 2021
На кліматичному саміті COP26 у Глазго науковці Метеорологічного центру Сполученого Королівства представили дослідження про можливі наслідки глобального потепління у світі.
08 листопада 2021
На кліматичному саміті в Глазго колишній президент США Барак Обама підтримав рішення нинішнього президента Джо Байдена виділити кошти на боротьбу зі змінами клімату, а також розкритикував дії Росії та Китаю.
Велика Британія пообіцяла виділити 383 мільйони доларів для бідніших країн на боротьбу з наслідками зміни клімату.
06 листопада 2021
Тисячі протестувальників влаштували ходу у середмісті шотландського міста Глазго, що приймає кліматичну конференцію ООН, вимагаючи від світових лідерів рішучіших дій з метою протидії зміні клімату на планеті.
Вісімнадцятирічна шведська активістка Грета Тунберг назвала конференцію COP26 зі зміни клімату «заходом із зеленого запудрювання мізків».
05 листопада 2021
Високий представник ЄС Жозеп Боррель під час візиту до Бразилії закликав владу цієї країни зупинити знищення лісів та зберегти «зелені легені планети», якими залишаються ліси у заплавах Амазонки.
04 листопада 2021
Лише за останні 10 років стихійні лиха, спричинені зміною клімату, відібрали життя у понад 400 тисяч людей, призвели до величезних руйнувань та економічних втрат.
Індонезійський зоопарк розводить комодських драконів, намагаючись врятувати найбільших у світі ящерів від вимирання внаслідок зміни клімату.
02 листопада 2021
Сили Північноатлантичного альянсу враховують вплив кліматичних змін на глобальну безпеку, проводять відповідну адаптацію власних спроможностей і в майбутньому можуть перейти до використання у технічних засобах альтернативних, не вуглецевих видів пального.
«Зелені» активісти, підрахувавши викиди вуглецю від яхт та гелікоптерів, що обслуговували гостей на вечірці співзасновника Microsoft Білла Гейтса, звинуватили його та засновника Amazon Джеффа Безоса у лицемірстві щодо закликів до захисту навколишнього середовища.