Кабмін планує ухвалити заходи проти відмивання грошей у офшорах

Кабмін планує ухвалити заходи проти відмивання грошей у офшорах

Укрінформ
Кабінет Міністрів у середу розгляне проєкт розпорядження про затвердження плану заходів щодо недопущення ухилення від сплати податків і зборів суб’єктами господарювання та запобігання відмиванню коштів в офшорних зонах.

Як повідомляє Укрінформ із посилання на порядок денний засідання КМУ, ініціював розгляд цього питання міністр фінансів Сергій Марченко.

Міністри можуть також схвалити Концепцію розвитку цифрових компетентностей та затвердити план заходів з її реалізації. Вони ж можуть внести зміни до порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Питання про надання державному замовнику у сфері оборони повноважень на право здійснення імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю, також розглядатиметься.

Читайте також: У США засудили українця за організацію міжнародної схеми відмивання грошей

У порядку денному - внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. Також може бути затверджено план заходів на 2021—2022 роки щодо реалізації першого етапу Стратегії розвитку фізичної культури і спорту на період до 2028 року.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій ініціюватиме затвердження порядку безоплатного надання інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, особам, за якими зареєстровано транспортні засоби або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів. Він же запропонує врегулювати межі території морського порту Південний.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вніс на розгляд колег проєкт документу про затвердження порядку оплати витрат, пов’язаних із здобуттям дітьми працівників дипломатичної служби, направлених у довготермінове відрядження, дошкільної та загальної середньої освіти.

Читайте також: Депутати ухвалили в першому читанні законопроєкт про віртуальні активи

Урядовці можуть затвердити модельні статути сільськогосподарського кооперативу.

Міністри погодили низку законопроєктів, які найближчим часом внесуть на розгляд Верховної Ради. Зокрема, про вихід з угоди щодо співробітництва у розвитку та використанні систем стільникового рухомого зв’язку, змін до законів щодо приведення у відповідність із Бюджетним кодексом плати за спеціальне використання об’єктів тваринного світу та природних рослинних ресурсів, зміни до деяких законодавчих актів у зв’язку з прийняттям Кодексу України з процедур банкрутства. Також вони погодять проєкти указів Президента України про призначення стипендій для видатних та молодих і перспективних спортсменів з олімпійських видів спорту та їх тренерів та про новий склад Комітету зі щорічної премії Президента України “Українська книжка року”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-