Укроборонпром презентував концепцію індустріальних парків

Укроборонпром презентував концепцію індустріальних парків

Фото
Укрінформ
Укроборонпром презентував концепцію створення оборонно-промислових індустріальних парків у Києві.

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський.

“Сьогодні заслухав презентацію керівництва ДК "Укроборонпром" концепції створення оборонно-промислових індустріальних парків у місті Києві”, - написав Уруський.

За словами віцепрем’єра, відповідно до запропонованих планів, передбачається оптимізація розміщення виробничих цехів, ліній та обладнання оборонних підприємств з метою забезпечення ефективного процесу виробництва та розвитку вітчизняної оборонної промисловості. Виробники, як державні, так, за бажанням, і приватні, зможуть спільно використовувати офісні та адміністративні будівлі, конструкторські бюро, лабораторії, виставкові майданчики, інші інноваційні та соціальні об’єкти на окремих територіях.

З керівництвом концерну були обговорені механізми залучення майбутнього Державного фонду підтримки оборонної промисловості до фінансування реалізації запропонованої концепції.

Читайте також: На базі Київського бронетанкового заводу планують створити індустріальний парк

Уруський зауважив, що ідея створення індустріальних технологічних парків не нова. Доволі позитивний досвід у цьому питанні мають багато держав, серед яких – Туреччина, де активно використовуються технологічні та індустріальні парки, зокрема в оборонно-промисловому напрямі як один із основних інструментів сприяння соціально-економічному розвитку. Наприклад, у турецькому індустріальному парку "TÜBİTAK" на 8 га розташовані високотехнологічні виробництва, стартапи, інкубатори, завдяки яким здійснюється розвиток підприємств.

Як повідомляв Укрінформ, на базі Київського бронетанкового заводу планують створити індустріальний парк.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-