Уруський

26 вересня 2020

25 вересня 2020

18 вересня 2020


Уруський анонсував створення української Агенції з оборонних технологій

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський у четвер відвідав Ситуаційний центр Національного технічного університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та ознайомився з напрацюваннями науковців КПІ.

16 вересня 2020

09 вересня 2020


Кабмін "прописав" повноваження Уруського

Кабінет Міністрів оновив розподіл повноважень між віцепремєр-міністрами у зв'язку із запровадженням посади віцепрем’єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості, на яку призначили Олега Уруського.

07 вересня 2020


Уряд визначив основні завдання Мінстратегпрому

Кабінет міністрів на позачерговому засіданні у понеділок схвалив постанову, якою врегулював основні завдання діяльності Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості з урахуванням виключення їх з переліку завдань інших центральних органів виконавчої влади.

03 вересня 2020

02 вересня 2020


Досвід турецького ОПК може стати орієнтиром для України - Уруський

Досвід Туреччини у розвитку ОПК може стати цінним орієнтиром для України. Зокрема рівні права державних і приватних підприємств, особливості залучення іноземних інвестицій, а також інвестування всередині держави.

27 серпня 2020

26 серпня 2020


Україна й Туреччина підписали меморандум про співпрацю у стратегічних галузях

Україна та Туреччина підписали Меморандум про співробітництво між Міністерством стратегічних галузей промисловості України та Державного агентства з питань оборонної промисловості Туреччини. 

22 серпня 2020

21 серпня 2020


Шмигаль: Сподіваюся, Уруський сприятиме консолідації підприємств у потужний економічний “кістяк”

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль покладає великі надії на те, що віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський сприятиме консолідації усіх підприємств у потужний економічний “кістяк”. 

14 серпня 2020

13 серпня 2020

12 серпня 2020

11 серпня 2020


Укроборонпром презентував у Луцьку галузевий холдинг авіаремонтів

Команда "Укроборонпрому" презентувала віце-прем’єр міністру — міністру з питань стратегічних галузей промисловості Олегу Уруському концепцію другої секторальної бізнес-одиниці – холдингу авіаремонтів.

10 серпня 2020

04 серпня 2020


Максимум 300 осіб: Уруський каже, що нове міністерство буде "компактним"

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості налічуватиме до 300 працівників, а заступниками очільника міністерства після перевірок мають стати Валерій Іващенко, Віталій Немілостівий, Тарас Коваленко та Юрій Петровський. 

24 липня 2020


Уруський зосередиться на реформуванні ОПК

Віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський заявив, що основну увагу зосередить на реформуванні оборонно-промислового комплексу.

22 липня 2020

18 липня 2020

16 липня 2020


Уруський склав присягу члена Кабміну

Новопризначений віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський склав присягу члена Кабінету міністрів.

15 липня 2020


Призначення Уруського: комітет рекомендує Раді визначитись у залі

Комітет з питань економічного розвитку ухвалив рішення винести на розгляд Верховної Ради проєкт постанови №3842 «Про призначення Олега Уруського віцепрем'єр- міністром України – міністром з питань стратегічних галузей промисловості України».


Шмигаль сподівається, що Рада підтримає призначення Уруського віцепрем'єром

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сподівається, що Верховна Рада підтримає кандидатуру Олега Уруського на посаду віцепрем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості України.

14 липня 2020


Шмигаль повторно вніс до Ради подання про призначення Уруського віцепрем'єром

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс до Верховної Ради проєкт постанови про призначення Олега Уруського віцепрем'єр-міністром - міністром з питань стратегічних галузей промисловості України (№3842).

13 липня 2020


Подання на призначення Уруського віцепрем'єром можуть знову внести в Раду – депутат

Кабінет міністрів зможе знову внести до Верховної Ради проєкт постанови щодо призначення Олега Уруського на посаду віцепрем'єр-міністра - міністра з питань стратегічних галузей промисловості в разі позитивного рішення фракції партії “Слуга народу” з цього питання.

10 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-