У Британії визначать українські компанії-імпортери яєць

У Британії визначать українські компанії-імпортери яєць

Укрінформ
Британська державна агенція аграрних платежів опублікувала правила розподілу безмитної тарифної квоти на яйця птиці та альбуміни з України. 

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ України.

Зазначається, що правила розподілу безмитної тарифної квоти на яйця птиці та альбуміни з України здійснюються відповідно до положень Угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії. Адміністрування безмитних тарифних квот на цю продукцію у Британії здійснюється через систему імпортних ліцензій. Обсяг квоти розподіляється рівними частинами щоквартально - по 25% від загального обсягу квоти.

За інформацією пресслужби, британський уряд оголосив про початок прийому заявок на імпорт українських яєць птиці на ІІ квартал 2021 року. Оскільки заявок на імпорт яєць та альбумінів з України протягом першого кварталу поточного року не приймали, безмитна тарифна квота на другий квартал 2021 року становить 50% від визначеної угодою кількості (204,5 тонни продукції).

Крайній термін подачі заявки імпортером для здійснення безмитного імпорту в другому кварталі 2021 року – 5 березня.

Читайте також: Україна експортуватиме яйця до Ефіопії

Заявку на отримання імпортної ліцензії може подати будь-яка британська компанія, яка імпортувала принаймні 25 тонн аналогічної продукції у період із 17 вересня 2019 року до 16 вересня 2020 року або з 17 вересня 2018 року до 16 вересня 2019 року Термін дії імпортної ліцензії – 9 місяців (до 31 грудня 2021 року).

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-