Печерський суд не передає матеріали у справі ПриватБанку – ВСУ

Печерський суд не передає матеріали у справі ПриватБанку – ВСУ

Заява
Укрінформ
Верховний Суд не може розпочати розгляд касаційної скарги у справі ПриватБанку, оскільки тривалий час Печерський суд м. Києва не передає матеріали у справі. 

Про це Верховний Суд повідомляє на своїй сторінці у Фейсбуці.

"У провадженні Верховного Суду перебувають касаційні скарги на судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій щодо вирішення питання забезпечення позову у цивільній справі № 757/7499/17-ц за позовом іноземних компаній до ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», Міністерства фінансів України, Шлапака Олександра Віталійовича про зобов’язання вчинити дії. Станом на 22 лютого 2021 року розгляд та вирішення касаційних скарг, поданих Кабінетом Міністрів України та АТ КБ "ПриватБанк", є об’єктивно неможливим у зв’язку з тривалим ненаданням судом першої інстанції матеріалів апеляційного провадження, за результатами якого Київським апеляційним судом ухвалено оскаржувану постанову від 10 червня 2020 року. Верховний Суд регулярно вживає заходів щодо витребування зазначених матеріалів апеляційного провадження. Втім, попри направлення численних вимог Верховного Суду на адресу Печерського районного суду міста Києва, їх досі не надано", - йдеться у дописі суду.

Читайте також: НАБУ оголосило нові підозри у справі ПриватБанку

Як повідомлялося, Верховний Суд 8 вересня відкрив касаційне провадження за скаргою Кабміну та задовольнив клопотання ПриватБанку, зупинивши виконання ухвали Печерського районного суду міста Києва від 9 лютого 2017 року до закінчення касаційного провадження у справі.

2 вересня 2020 року Печерський райсуд Києва повністю задовольнив заяву компаній братів Суркісів про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання ПриватБанку обслуговувати їх депозити, розміщені до націоналізації банку на його рахунках кіпрської філії.

Читайте також: У «Борисполі» посадили літак з топ-фігурантом справи ПриватБанку, підозру вже погодили

4 вересня 2020 року Печерський районний суд Києва відновив виконавче провадження за заявою двох компаній братів Суркісів про стягнення з державного ПриватБанку на користь останніх 164,5 мільйона доларів.

Загальна сума вимог до банку, визначена судом, становить 347,374 млн доларів (з них близько 102 млн доларів - відсотки, нараховані за ставкою 13% річних).

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-