Уряд на позачерговому засіданні ухвалив проєкт бюджету-2020 до другого читання

Уряд на позачерговому засіданні ухвалив проєкт бюджету-2020 до другого читання

Укрінформ
Кабінет Міністрів на позачерговому засіданні схвалив проєкт держбюджету на 2020 рік до другого читання та ухвалив низку інших рішень. 

Про це інформує Урядовий портал.

«Сьогодні ми ухвалили проєкт бюджету-2020 до другого читання, опрацювавши висновки Верховної Ради. Враховуючи рішення РНБО та комісії щодо розподілу коштів на інвестпроєкти, бюджет ухвалено з доопрацюванням. Ми завершимо і  якнайшвидше передамо документ до Верховної  Ради. Для нас важливий широкий діалог з нашими колегами в парламенті та Президентом, тому від завтра ми будемо обговорювати проєкт бюджету. І, звичайно,  після подачі ми представимо людям головний фінансовий документ країни», — зазначила міністр фінансів Оксана Маркарова. 

Окрім цього, уряд скоротив граничну чисельність працівників райдержадміністрацій. Це зумовлене тим, що внаслідок реформи децентралізації функції РДА активно переходять до об’єднаних територіальних громад. 

Читайте також: Уряд пропонує зміни щодо норми фінансування Державного фонду регіонального розвитку

Як зазначається, таке рішення дозволить оптимізувати роботу райдержадміністрацій та зменшити бюджетні видатки, які можуть бути спрямовані на розвиток громад на відповідних територіях. 

Також міністри зобов'язали всі державні установи виплачувати кошти на відрядження працівників у безготівковій формі. Це скоротить кількість паперових документів та заощадити мінімум 60 млн гривень на рік.

Читайте також: Держбюджет-2020: у проєкті на друге читання зростуть доходи від приватизації

Крім того, Кабмін визначив порядок відбору до складу Комісії з питань вищого корпусу державної служби громадських об'єднань та закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку у сфері публічного управління та адміністрування. Рішення має сприяти прозорості та відкритості конкурсів на найвищі державні посади.

Уряд також схвалив низку кадрових рішень. Зокрема, призначив Сергія Масліченка заступником міністра енергетики та захисту довкілля.

Також оголошено конкурси на посади: державних секретарів Мінекоенерго та Мінрегіону, голови Державної екологічної інспекції, заступника голови Державної фіскальної служби.

Читайте також: Гончарук пояснив, що наблизить "європейську інтеграцію у сфері енергобезпеки"

Водночас звільнено голову Державного космічного агентства Павла Дехтяренка та оголошено конкурс на цю посаду.

Уряд також тимчасово поклав виконання обов’язків генерального директора Державного авіаційного підприємства “Україна” на Олександра Пономаренка.

Фото: kmu.gov.ua

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-