Гончарук: Ми стали свідками реального прогресу з детінізації економіки

Гончарук: Ми стали свідками реального прогресу з детінізації економіки

Укрінформ
Верховна Рада сьогодні підтримала важливі для української економіки законопроєкти, які дозволять країні розвиватися значно швидше.

Про це заявив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук, повідомляє Урядовий портал.

"Сьогодні ми стали свідками реального прогресу з детінізації української економіки. Законопроєкти №1053 і №1073 заслуговують на ухвалення з декількох причин. По-перше, ми мотивуємо споживачів отримувати фіскальні чеки. По-друге, вимагаємо за рахунок спрощення і здешевлення процесу застосування РРО все-таки їх використовувати. По-третє, цими заходами підвищуємо рівень захисту прав споживачів", - повідомив прем'єр.

Читайте також: Гончарук анонсував розгляд Радою законопроєктів про поліпшення бізнес-клімату

За його словами, підтримка Верховною Радою законопроєкту №1080 дозволить зменшити тиск на бізнес, тим самим стимулювати його до "білого" способу ведення діяльності. Законопроєкт розроблено з метою гуманізації кримінальної відповідальності за ухилення від сплати податків, а також це нівелює можливість тиску службових осіб слідчих органів, які стежать за додержанням податкового законодавства.

Прем’єр високо оцінив роль ухвалення законопроєкту №1076 щодо вдосконалення публічних закупівель: "Нам потрібен розвиток конкурентного середовища у сфері закупівель в Україні. Більше того, ми гармонізуємо Закон України “Про публічні закупівлі” з Директивами Європейського Союзу з питань закупівель. Це важливо в рамках Угоди про Асоціацію".

Читайте також: Верховна Рада взялася за детінізацію розрахунків у торгівлі

"Окрім цього, парламент підтримав ще одну важливу ініціативу з економічного блоку реформ - законопроєкт №1050. Його реалізація сприятиме розвитку малого і середнього підприємництва. Надмірна регуляція має відійти в минуле", – резюмував Олексій Гончарук.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада України підтримала законопроєкти №1080 ("Про внесення змін до Кримінального кодексу України та Кримінального процесуального кодексу України щодо зменшення тиску на бізнес"), №1076 ("Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель"), №1050 ("Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення переліку видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню"), №1053-1 ("Про внесення змін до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг") та №1073 ("Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг").

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-