Конституційний суд: Фермерське господарство - основа аграрного ладу в Україні

Конституційний суд: Фермерське господарство - основа аграрного ладу в Україні

Укрінформ
Конституційний суд надав схвальний висновок законопроекту, що пропонує закріпити в Основному Законі зміни, якими фермерське господарство визнається основою аграрного ладу в Україні. 

Відповідна інформація оприлюднена на сайті суду.

"Конституційний суд України визнав таким, що відповідає вимогам статей 157 і 158 Конституції України, законопроект про внесення змін до статті 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств", - зазначають у прес-службі суду.

Розділом I законопроекту пропонується доповнити статтю 41 Конституції  новою частиною такого змісту: "Основою аграрного устрою України є фермерське господарство".

Читайте також: Борщовий набір овочів в Україні подорожчав на 9% протягом тижня

Як повідомлялося, 20 вересня Верховна Рада України направила до КСУ законопроект №6236 "Про внесення змін до стат. 41 Конституції України щодо реалізації прав українських громадян на землю, збереження власності на сільськогосподарські землі в руках громадян України та сталого розвитку села на основі фермерських господарств".

На початку листопада Конституційний суд відмовився розглядати конституційне подання групи народних депутатів щодо скасування мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-