Земля

15 жовтня 2021

13 жовтня 2021


Справа про заволодіння землею в Одесі: суд призначив підозрюваній 26 мільйонів застави

Вищий антикорупційний суд призначив директору юридичного департаменту Одеської міської ради, яку підозрюють у справі щодо незаконного заволодіння землею територіальної громади Одеси, заставу у розмірі 26 млн 169 тис грн.

09 жовтня 2021


Міноборони повернуло у свою власність землю колишнього військового аеродрому на Харківщині

До сфери управління Міністерства оборони повернуто частину земельної ділянки колишнього військового аеродрому на Харківщині, яка була незаконно виведена приватними особами із права користування оборонного відомства.


Вчені виявили в магнітосфері Землі стоячі хвилі

Вчені з Імперського коледжу Лондона виявили в магнітосфері Землі стоячі хвилі, які утворюються потоками сонячного вітру. Дослідники вважали, що подібні хвилі повинні поширюватися в напрямку вітру, але виявилося, що це стосується не всіх.

05 жовтня 2021

02 жовтня 2021

01 жовтня 2021


Законопроєкт щодо відчуження земельних ділянок відправлять на доопрацювання - Денісова

Урядовий комітет з питань національної безпеки і оборони, стратегічних галузей промисловості, паливно-енергетичного комплексу та інфраструктури погодився направити законопроєкт щодо відчуження земельних ділянок на доопрацювання.

29 вересня 2021


Лещенко анонсував запуск земельних електронних аукціонів

Після ухвалення Кабінетом Міністрів постанови, що регламентує проведення електронних аукціонів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними, зовсім скоро в Україні вже на практиці почне діяти новий формат земельних торгів – електронний аукціон.

28 вересня 2021

27 вересня 2021


Лещенко: Хто перший інвестує в землю, завжди буде у виграші

Міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко взяв участь у Першій міжнародній конференції з аграрного права під час якої акликав українців інвестувати в землю, адже земля – це ресурс, який завжди формуватиме додаткову вартість.

24 вересня 2021

23 вересня 2021


Деякі «сусіди» намагаються захопити землі столиці – Кличко

Київська міська рада має намір звернутися до Київської обласної ради, Офісу генерального прокурора, НАБУ, Головного управління СБУ в місті Києві та територіального управління ДБР щодо недопущення захоплення земель території столиці.

22 вересня 2021


Функціонування системи геопросторових даних дозволить збільшити ВВП – Мінагро

Доступний для кожного громадянина геопортал, де відображені усі земельні дані, став інструментом прозорості державних процесів і підґрунтям для інвестицій та економічного зростання. Адже ринок землі, запуск якого ініційований Президентом України, потребує саме такого інструменту.

20 вересня 2021

19 вересня 2021

17 вересня 2021


Закон про продаж будинків разом із земельними ділянками пішов на підпис Президенту

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо одночасного переходу прав на земельну ділянку у зв`язку з переходом прав на об'єкт нерухомого майна, який на ній розташовано)» (№5248).

16 вересня 2021


Гендиректор комплексу Героїв Небесної Сотні розповів, чому «стоїть» будівництво меморіалу

Будівництво Меморіалу Героїв Небесної Сотні може бути здійснене дуже швидко, для цього нарешті треба подолати кризу, пов’язану з арештом земельної ділянки через слідство у “справах Майдану”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-