Літаки “Антонов” можуть використовуватися у Канаді - Кубів

Літаки “Антонов” можуть використовуватися у Канаді - Кубів

1585
Ukrinform
Україна шукає взаємовигідні варіанти побудови різноманітного спільного виробництва із Канадою.

Про це за підсумками зустрічі із міністром міжнародної торговельної диверсифікації Канади Джимом Карром розповів кореспондентові Укрінформу перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

“Важливою темою розмови була оцінка перспективної діяльності нашої промисловості, енергетики, машинобудування, літакобудування, ІТ технологій щодо формування спільної продукції для модернізації, включаючи військово-промислову сферу”, - сказав Кубів.

На його переконання, хороший потенціал має співпраця у літакобудуванні із ДП “Антонов”. “Літаки середнього класу “Антонов” можуть спокійно використовуватися в Канаді, але повинні десь обслуговуватися. Станції навчання та обслуговування - це спільний проект, який ми можемо робити тут”, - пояснив перший віце-прем’єр-міністр України.

За його словами, до деяких проектів, наприклад авіоніки, можуть залучатися ще й інші країни. “Говорячи про залучення інших країн, ми згадували про високотехнологічні індивідуальні підходи не лише по космосу, але й по супутниках, використовуючи, приміром, Ізраїль, з яким ми теж маємо угоду про вільну торгівлю”, - наголосив Кубів.

Він додав, що порушив також питання використання транзитного потенціалу України. “Ми також оцінювали Україну як транзитний хаб для формування товарної групи спільного виробництва в країни Азії та Африки”, - підсумував перший віце-прем’єр-міністр.

Читайте також: Кубів у Канаді обговорив залучення інвестицій в Україну

Як повідомляв Укрінформ,  Кубів наразі перебуває із кількаденним візитом у Канаді, в рамках якого відвідає Оттаву та Торонто. Він уже провів зустрічі із міністром міжнародного розвитку Марі-Клод Бібо та міжнародної торговельної диверсифікації Джимом Карром, а також членами парламентської групи дружби між Канадою та Україною. Окрім цього, перший віце-прем’єр-міністр взяв участь у засіданні Спільної комісії з імплементації Угоди про вільну торгівлю між Канадою та Україною, яка має проаналізувати досягнення цього договору за рік з часу набуття ним чинності.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-