Цьогоріч світова вартість імпорту продовольства зросте майже на 3% - експерти

Цьогоріч світова вартість імпорту продовольства зросте майже на 3% - експерти

Укрінформ
За прогнозом Продовольчої та сільськогосподарської організації Об'єднаних Націй (FAO), світова вартість імпорту продовольства у 2018 році зросте приблизно на 3 відсотки і становитиме близько 1,47 трильйона доларів. 

Про це йдеться у повідомленні прес-служби організації. 

“Цього року світова вартість імпорту продовольства, за прогнозами, зросте приблизно на 3 відсотки і становитиме близько 1,47 трильйона доларів. Щорічний приріст відображає зростання товарообігу риби - цінного продукту, імпортованого в основному розвиненими країнами, - і зернових, що є основним продуктом для багатьох країн з продовольчим дефіцитом і низьким рівнем доходів (LIFDCs)”, - ідеться у повідомленні.

Зазначається, що у загальній структурі експорту 28 відсотків всіх експортних надходжень у групі найменш розвинених країн спрямовується на імпорт продовольства, що майже вдвічі більше, ніж це було в 2005 році. 

“Розвинені країни не тільки мають більш високий ВВП на душу населення, але й зазвичай витрачають всього лише 10 відсотків своїх експортних надходжень на імпорт продовольства”, - повідомляє FAO.

Читайте також: Інфляція спустилася нижче 10%: випадок чи закономірність?

Як повідомлялося, світовий імпорт продовольства з 2000 року щорічно збільшувався в середньому на 8 відсотків, але найбільше він зростав переважно у найбідніших країнах світу. Частка зернових порівняно з більш дорогими продуктами в імпортному кошику не зменшилася в бідніших країнах, в той час як вона значно знизилася в багатших країнах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-