Ціни

09 липня 2020


Ціни на абрикоси залишаються на рівні минулого року

Станом на середину другого тижня липня українські абрикоси реалізовуються в середньому по 25 грн/кг, роком раніше гуртові ціни на ці кісточкові коливалися приблизно в тому ж ціновому діапазоні, що й сьогодні.

08 липня 2020


На паливному ринку спостерігається профіцит бензину і дизельного пального

Баланс ринку автомобільних бензинів і дизельного пального (сукупність виробництва, імпорту й експорту) за підсумками I півріччя 2020 року засвідчує відчутне зростання, що в умовах спаду споживання вказує на великі запаси ресурсу в учасників ринку.

06 липня 2020

05 липня 2020

04 липня 2020

02 липня 2020


В Україні почали зростати ціни на молоко

На українському ринку ціни на молоко-сировину почали зростати. Як і передбачалося, це стосувалося ціни вищого та першого ґатунків, які зазнали найбільшого падіння.

01 липня 2020

30 червня 2020


В Україні суттєво знизились ціни на молоду картоплю

На українському ринку спостерігається тенденція стрімкого зниження цін на картоплю нового врожаю. Основною причиною негативного цінового тренду оператори ринку вважають помітне зниження зацікавленості компаній-експортерів в закупівлі даної продукції.

26 червня 2020

25 червня 2020


Україна не обкладатиме митом імпорт дизпалива та скрапленого газу з РФ

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) ухвалила рішення про недоцільність порушення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих нафтопродуктів (дизельного палива та скрапленого газу) із РФ.

24 червня 2020


Ситуація на ринку пального: чому ростуть ціни на українських АЗС

Після коронавірусного зниження цін на бензин відзначається незначне підвищення цінників вітчизняних мереж АЗС. Чого очікувати у найближчому майбутньому? Як зміниться цінова політика на автомобільне пальне найближчим часом?

22 червня 2020


Нафта дешевшає через зростання захворюваності на COVID-19

Ціни на нафту зросли в понеділок на початку торгів завдяки скороченню видобутку з боку найбільших виробників, проте глобальне зростання захворюваності на COVID-19 загальмувало це зростання і ціни на чорне золото демонструють негативну динаміку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-