Торік обсяг двосторонньої торгівлі України з Китаєм сягнув $7,7 мільярда

Торік обсяг двосторонньої торгівлі України з Китаєм сягнув $7,7 мільярда

2889
Ukrinform
Обсяг двосторонньої торгівлі Україна-Китай у 2017 році становив 7,7 мільярда доларів, що на 18% більше від показника 2016 року.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

«В 2017 році  обсяг двосторонньої торгівлі Україна-Китай склав $7,7 млрд, тобто зріс на 18% відносно попереднього року. Тенденція зростання продовжується і в поточному році: за І квартал 2018 обсяг двосторонньої торгівлі склав майже $2 млрд, тобто на 18,7% більше за аналогічний період торік», - зазначив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів. 

Урядовець додав, що поліпшенню двосторонніх бізнес-контактів сприятиме участь України у міжнародній виставці China International Import Expo-2018, яка відбудеться у листопаді 2018 року у Шанхаї.

«Україна вперше представить свій національний стенд на цій міжнародній виставці, і я переконаний, що після цього українська продукція здобуде ще більш вагому частку в імпорті Китаю. Згідно з очікуваннями китайських колег через 5 років їхній імпорт становитиме $24 трлн», - зауважив Кубів.

Читайте також: Золотовалютні резерви скоротились через виплати за держборгом - НБУ

Він закликав китайські компанії до співпраці з українськими колегами для реалізації спільних проектів у сферах сонячної енергетики, сільського господарства, інфраструктури, зокрема портової.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-