Міжнародний клуб торгово-промислових палат планують створити у Києві

Міжнародний клуб торгово-промислових палат планують створити у Києві

Укрінформ
Ініціативна група регіональних торгово-промислових палат із 14 країн заявила про намір створення "Клубу партнерських палат" із центром у Києві.

Про це Укрінформу повідомили в Київській торгово-промисловій палаті.

"Регіональні закордонні торгово-промислові палати вирішили створити «Клуб партнерських палат» з центром у Києві. Ідею створення клубу оголосив президент Вільнюської торгово-промислової та ремісничої палати Сігітас Леонавичус у рамках IV Національного експортного форуму", - зазначили в КТПП.

Планується, що організація, яка об'єднуватиме національні і регіональні торговельні палати, сприятиме активності бізнесу та налагодженню взаємовигідних зв'язків між країнами і регіонами.  

«Кордонів для бізнесу не існує. Тому виникла ідея організації національних і регіональних палат, щоб захищати інтереси наших підприємців малого і середнього бізнесу. Я сподіваюсь, що ця ініціативна група з 14 країн скоро перетвориться на Клуб партнерських палат, який буде на міжнародному рівні вирішувати питання бізнесу», - зазначив Леонавичус, презентуючи ідею створення клубу партнерських палат.

Читайте також: Компанії з 15 країн представляють свої досягнення на АГРО-2018 у Києві

Як повідомили в КТПП, діяльність київського «Клубу партнерських палат» буде спрямована на консолідацію і координацію зусиль у здійсненні економічної політики, що сприятиме зростанню підприємницької активності, налагодженню взаємовигідних зв'язків. 

"Завдяки співпраці торгово-промислових палат столиці та країн-партнерів українці отримають не лише комерційну вигоду, але й соціальну підтримку та розвиток", - підкреслили в КТПП. 

IV Національний експортний форум відбувся в Києві 4 червня та зібрав 150 учасників, серед яких близько 20 гостей із 14 країн світу, таких як Німеччина, Польща, Угорщина, Хорватія, Словаччина, Литва, Білорусь, Грузія, Молдова, Італія, Австрія, ОАЕ, Канада, Нігерія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-