Данилюк обговорить розвиток світової економіки на форумі ЄБРР у Йорданії

Данилюк обговорить розвиток світової економіки на форумі ЄБРР у Йорданії

876
Ukrinform
Міністр фінансів Олександр Данилюк 8 травня 2018 року розпочав робочий візит до Йорданії для участі у Щорічній зустрічі Ради керуючих та бізнес-форумі Європейського банку реконструкції та розвитку.

Про це повідомляється в прес-релізі Мінфіну, що є в розпорядженні Укрінформу.

«8 травня міністр фінансів Олександр Данилюк та заступник міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца розпочали роботу у Щорічній зустрічі Ради керуючих та бізнес-форумі Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР)», - йдеться в повідомленні.

Серед учасників події урядовці, керівництво міжнародних фінансових організації, представники великого, середнього та малого бізнесу і громадського суспільства. Заходи форуму триватимуть протягом трьох днів. Тема Зустрічі цього року - “Заряджаючи Економіку” (Energising Economies). Протягом заходу обговорять питання зростання світової економіки, залучення країнами, що розвиваються іноземних інвестицій та проблеми, пов'язані з охороною навколишнього середовища.

Читайте також: Данилюк обговорив у Європарламенті надання Україні макрофінансової допомоги ЄС

У рамках робочого візиту міністр фінансів України проведе зустріч з віце-президентом Світового Банку Сирілом Мюллером. Під час зустрічі сторони обговорять розвиток проектів Групи Світового банку в Україні. Також сторони приділять увагу впровадженню структурних реформ в Україні.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк також зустрінеться з Міністром фінансів Йорданії Омаром Малхасом. Сторони обговорять співпрацю України та Йорданії, розвиток електронних фінансових послуг та досвід управління зовнішнім боргом.

Також Данилюк зустрінеться з міністром торгівлі та постачання Ярубом Кудою. Ключовими темами зустрічі стануть залучення іноземних інвестицій до економік держав та розвиток двосторонньої торгівлі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>