Данилюк

22 травня 2019

21 травня 2019

11 травня 2019

03 травня 2019

У Штатах радник Зеленського обговорив з міністром енергонезалежність України

Радник новообраного президента України Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк обговорив з міністром енергетики США Ріком Перрі посилення енергетичної незалежності України.

Данилюк розповів про пріоритети обраного президента у зовнішній політиці

Перші ініціативи обраного президента Володимира Зеленського у зовнішній політиці, зокрема, планування візитів та запрошення світових лідерів в Україну, будуть визначені відразу після того, як стане відома дата інавгурації.

29 квітня 2019

Гонтарева нагадала, що радник Зеленського підтримав націоналізацію ПриватБанку

Переможцю президентських виборів Володимиру Зеленському варто звернути увагу на потребу реформування судової системи і правоохоронних органів, щоб зберегти досягнення в очищенні й стабілізації українських фінансів та банківського сектору.

21 квітня 2019

Данилюк не підтверджує, що йому пропонували крісло глави МЗС після виборів

Член команди кандидата у Президенти Володимира Зеленського, екс-міністр фінансів Олександр Данилюк не підтверджує, що йому пропонували посаду міністра закордонних справ після президентських виборів, і зазначає, що його не цікавить ця посада.

16 квітня 2019

09 квітня 2019

08 червня 2018

07 червня 2018

Відставка Данилюка може стати перешкодою для траншу МВФ - Пайфер

Попри прийнятий Верховною Радою Закон про Вищий Антикорупційний суд, рішення українських парламентарів щодо звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка може стати на заваді виділенню чергового траншу МВФ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-