АМКУ оштрафував два заводи за "молочну змову"

АМКУ оштрафував два заводи за "молочну змову"

1474
Ukrinform
Хмельницьке відділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Укрмолпродукт» (Рівненська обл.) та ТОВ «Кременецьке молоко» (Тернопільська обл.) загалом на 38 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії.

Про це повідомляється на сайті відділення. 

"Товариства мають різну спеціалізацію діяльності та номенклатуру молочної продукції, технологічні умови її виробництва, обсяги закупівлі молочної сировини, потужності та ступінь їх зносу, собівартість виробництва молочної продукції, шляхи її реалізації (просування) покупцям, тому будь-які зміни на ринках готової молочної продукції не можуть обгрунтувати одночасне встановлення суб’єктами господарювання закупівельних цін на молочну сировину на однаковому рівні", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, територіальний орган АМКУ встановив, що в с. Дідківці, с. Варивідки, с. Сушівці Білогірського району Хмельницької області в січні – квітні 2017 року заготівельники молока без об’єктивних причин одночасно знизили закупівельні ціни на молоко від індивідуальних господарств населення.

Читайте також: Законопроект щодо розгляду справ АМКУ відправили на доопрацювання

"Відсутність економічних підстав для одночасного встановлення однакового розміру закупівельних цін призвела до усунення конкуренції між ТОВ «Укрмолпродукт» та ТОВ «Кременецьке молоко». Як наслідок, товариства диктували умови закупівлі молока, отримуючи однобічну користь при закупівлі молока за рахунок ущемлення інтересів здавачів молока", - наголосили в у регіональному відділенні АМКУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-