АМКУ

02 березня 2021


Антимонопольний комітет просить Чернігівську ОДА прибрати з сайту рекламу Нафтогазу

Антимонопольний комітет України рекомендував Чернігівській облдержадміністрації прибрати зі свого сайту інформацію про переваги ТОВ "ГК "Нафтогаз України" над іншими постачальниками природного газу.

26 лютого 2021


АМКУ викрив змову двох компаній на торгах Укрзалізниці

Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) викрило змову між ТОВ «Маркетінвестгруп» та ТОВ «НВП «Укрпромвпровадження» під час закупівель підшипників та склотканини, проведених філіями АТ "Укрзалізниця".

23 лютого 2021


Газпром відмовився оскаржувати дії держвиконавця щодо штрафу АМКУ

Російське ВАТ "Газпром" відмовилося від оскарження дій державного виконавця Міністерства юстиції України стосовно стягнення виконавчого збору у розмірі 10% в рамках примусового виконання рішення суду.

22 лютого 2021


Штраф у 5,5 мільйона для Адміністрації морпортів суд залишив у силі - АМКУ

Усі три судові інстанції підтвердили правомірність рішення тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету України (АМКУ) про накладання 5,5 млн грн штрафу за порушення ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) законодавства про захист економічної конкуренції.

18 лютого 2021

12 лютого 2021


Українців вводять в оману: АМКУ виявив некоректне маркування експрес-тестів

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дистрибуторам експрес-тестів для діагностики коронавірусу ТОВ «Медфікс» та ТОВ «Інкос Лайн» обов’язкові для розгляду рекомендації припинити поширення на упаковках інформації про можливість самостійного використання тестів.

05 лютого 2021


Рада ухвалила закон щодо вдосконалення системи органів АМКУ

Верховна Рада ухвалила в повторному другому читанні та в цілому закон "Про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету" (№3132).

04 лютого 2021


АМКУ надав рекомендації Міненерго щодо рівних можливостей для покупців електроенергії

Антимонопольний комітет України розробив обов'язкові для розгляду рекомендації Міністерству енергетики, запровадження яких унеможливить спотворення конкуренції та забезпечить усунення штучних бар’єрів для покупців електричної енергії у державної генерації.

02 лютого 2021

29 січня 2021

19 січня 2021

14 січня 2021

31 грудня 2020

29 грудня 2020

28 грудня 2020

24 грудня 2020

23 грудня 2020


Туроператори почали виконувати рекомендації АМКУ щодо вказування цін у гривнях

Десять найбільших туроператорів України виконали рекомендації Антимонопольного комітету України (АМКУ) і почали вказувати вартість турів на своїх сайтах у гривнях без «власного курсу валют».

18 грудня 2020


АМКУ не знайшов порушень у роботі «тарифної комісії»

Антимонопольний комітет не знайшов доказів того, що НКРЕКП у 2016-2017 роках здійснювала ручне коригування гуртової ринкової ціни електроенергії (ОРЦ) на користь теплових електростанцій і тим самим порушувала законодавство про економічну конкуренцію.

16 грудня 2020


Рада відправила на доопрацювання законопроєкт щодо АМКУ

Верховна Рада направила на повторне друге читання законопроєкт №3132 “Про внесення змін до Закону України "Про Антимонопольний комітет України" та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення системи органів Антимонопольного комітету”.

15 грудня 2020

14 грудня 2020


АМКУ оштрафував «Зеонбуд» за необґрунтовані ТБ-тарифи

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ «Зеонбуд» на 25 млн 725 тис. 533 грн за зловживання монопольним становищем під час надання послуг з трансляції телепрограм загальнонаціональних каналів у цифровому форматі DVB-T2.

10 грудня 2020

02 грудня 2020

23 листопада 2020


АМКУ оштрафував виробника алкогольних напоїв на майже пів мільйона гривень

Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував ТОВ «Алкогольно-безалкогольний комбінат Дніпро» на понад 493 тисяч гривень за використання для своєї продукції оформлення упаковки, схожої на ту, яку використовують їхні конкуренти з ТОВ «Стронгдрінк».

12 листопада 2020

10 листопада 2020

09 листопада 2020

05 листопада 2020

02 листопада 2020


Монополія держбанків на обслуговування окремих сегментів ринку має бути скасована - АМКУ

Антимонопольний комітет вважає, що до надання банківських послуг в окремих сегментах допущені лише банки державного сектору, для інших існують бар’єри, і їх слід усунути з метою підвищення конкуренції.


АМКУ оштрафував Ощадбанк на понад 1 мільйон за неподання інформації

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України (АМКУ) на засіданні 30 жовтня 2020 року прийнято рішення оштрафувати ПАТ «Державний ощадний банк України» на 1 057 865 грн за вчинення порушення у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого комітету у встановлений ним строк.

28 жовтня 2020


DCH і Skyrizon втретє звернулися до АМКУ за дозволом на придбання акцій «Мотор Січі»

Група DCH і китайські інвестори, представлені в Україні компанією Skyrizon, втретє подали заявку до Антимонопольного комітету України для отримання дозволу на концентрацію шляхом придбання акцій ПАТ "Мотор Січ".

23 жовтня 2020

15 жовтня 2020


АМКУ пропонує одеським виноробам не видавати свої напої за французькі

Антимонопольний комітет України закликає ПрАТ «Одеський коньячний завод» відмовитися від поширення на етикетках своєї продукції позначень, які можуть бути сприйняті споживачами як інформація про іноземне походження цих напоїв.

12 жовтня 2020

28 вересня 2020


АМКУ рекомендує забезпечити вільний доступ до Миколаївського порту

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендує ДП "Адміністрація морських портів України" (АМПУ) не перешкоджати портовим операторам на законних підставах використовувати причальну інфраструктуру Миколаївського морського порту. 

24 вересня 2020


Аптеку оштрафували за продаж ліків “Антикоронавірус”

Північне міжобласне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ТОВ "Группа "Аптекарь" у розмірі 30 тисяч гривень за виробництво та розповсюдження препарату, який рекламувався як "засіб від коронавірусу".

11 вересня 2020


Тютюновий штраф: АМКУ виграв апеляцію майже на пів мільярда

Північний апеляційний господарський суд відмовив компанії Лідертано Холдінгс Лтд у задоволенні позову про визнання недійсним рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ) щодо накладення на ТОВ "ТЕДІС Україна" штрафів у 431 млн грн за зловживання монопольним становищем. 


АМКУ відмовила фірмам, які оскаржували тендер з будівництва сховища відходів

Адміністративна колегія Антимонопольного комітету України (АМКУ) 31 серпня та 2 вересня відмовила трьом компаніям, які оскаржували умови документації тендера з будівництво сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ).

10 вересня 2020

31 серпня 2020

28 серпня 2020


АМКУ рекомендував газопостачальникам заздалегідь інформувати населення про зміну цін

Антимонопольний комітет України (АМКУ) рекомендує газопостачальним компаніям інформувати населення про зміни цін до введення їх в дію та встановлювати ціни на рівні, який існував би в умовах високої конкуренції на ринку. 

21 серпня 2020

20 серпня 2020


АМКУ відкрив справу про змову на торгах щодо будівництва Подільського мосту

Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) відкрило справу за ознаками змови на торгах по будівництву Подільського мостового переходу через річку Дніпро у Києві на загальну суму близько 100 млн грн.


АМКУ рекомендує Укртрансгазу перерахувати вартість послуг для держпідприємства

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав АТ "Укртрансгаз" обов'язкові до розгляду рекомендації перерахувати вартість фактично виконаних робіт (наданих послуг) із припинення/відновлення транспортування природного газу ДП «Укрхімтрансаміак».

19 серпня 2020

18 серпня 2020


АМКУ перевірить ціни на ПЛР-тести

Північне міжобласне відділення Антимонопольного комітету України (колишнє Київське обласне територіальне відділення АМКУ) розпочало дослідження дотримання медичними лабораторіями вимог конкурентного законодавства під час формування цін на проведення ПЛР-тестів. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-