Авіасалон у Берліні: Україна отримала конкретні пропозиції з двох країн

Авіасалон у Берліні: Україна отримала конкретні пропозиції з двох країн

Фото
Укрінформ
Україна проводить роботу щодо підписання ряду міжнародних контрактів в авіакосмічній сфері.

Про це повідомив кореспондентові Укрінформу в Німеччині заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Юрій Бровченко, який очолює делегацію України на відкритій в середу в столиці ФРН міжнародній авіа- і аерокосмічній виставці ILA Berlin 2018.

"Ми виходимо на фінішну пряму з підписання деяких контрактів, процедур з вступу до робочих груп", - сказав Бровченко.

Він не став розкривати деталі, зазначивши лише, що "є конкретні пропозиції від наших партнерів, в тому числі з Німеччини та Іспанії", але робочий процес вимагає часу.

Зокрема, за його словами, в перший же день роботи авіасалону делегація провела переговори з космічним агентством ФРН (Німецький Центр авіації та космонавтики - DLR), з колегами з Іспанії.

"Україна сьогодні посідає одне з провідних місць у розвитку авіакосмічної галузі", - наголосив заступник міністра. Він зазначив, що сьогодні опрацьовується як на рівні Мінекономрозвитку, так і уряду в цілому питання концепції нової державної програми розвитку космічної галузі.

Читайте також: У Берліні відкривається авіавиставка ILA

За словами Бровченка, як Президент, так і уряд докладають максимум зусиль для підтримки космічної галузі, навіть незважаючи на досить складне бюджетне фінансування цього напрямку і "певні проблеми в кадровій політиці".

Бровченко звернув увагу на "дуже велику протидію проти України", зокрема фейкові новини, які були вкинуті протягом останніх днів. "Ми розуміємо, чому це відбувається, і Україна зробить все, щоб ми стали дійсно потужною авіакосмічною державою", - сказав він, запевнивши, що Україна активно протидіятиме таким спробам впливу ззовні.

Заступник міністра зазначив присутність на виставці найбільшого літака в світі - української "Мрії". "Всі присутні тут побачать наші можливості як в авіа, так і космічній галузі", - сказав Бровченко.

Україна планує підписати низку міжнародних контрактів в авіакосмічній галузі / Фото: Ольга Танасійчук, Укрінформ

Крім "Мрії" з представниками компанії Antonov Airlines, на авіасалоні представлені Українське космічне агентство, КБ "Південне", "Південмаш", "Хартрон", а також запорізьке ВАТ "Мотор Січ" та інші.

Всього в Берліні показують свої можливості майже 1100 компаній з 41 країни, в тому числі до уваги гостей представлено близько 200 літальних апаратів.

Протягом п'яти днів Берлінський авіасалон обіцяє залучити більш як 150 тис. відвідувачів з усього світу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-