Берлін

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

08 липня 2024

27 червня 2024


У Берліні відкривається виставка фрагментів російської зброї у війні проти України

У відомому берлінському музеї Berlin Story Bunker відкривається виставка фрагментів російської зброї, яку армія РФ використовує переважно проти мирного населення, під назвою «Знай свого ворога – смертельна зброя росіян в Україні».

21 червня 2024

18 червня 2024


Відбудова України - 2024

Підсумки Ukraine Recovery Conference у Берліні. Демографічна ситуація в Україні після війни. Харків: заняття з мозаїки для дітей та «Лавка деокупації».

17 червня 2024

15 червня 2024

14 червня 2024

13 червня 2024


При входженні у проєкти з відновлення пріоритет повинні мати компанії країн-друзів - Притула

Відновлення України буде величезним проєктом на мільярди доларів і при обранні партнерів треба буде враховувати те, наскільки щирими друзями були ті чи інші країни, які захочуть долучитися до процесу.

12 червня 2024


Україна на конференції з відбудови у Берліні підписала 110 міжнародних угод

Україна під час Міжнародної конференції із відновлення у Берліні підписала 110 міжнародних угод, контрактів та меморандумів та домовилася про допомогу з партнерами на загальну суму в понад 16 млрд євро.


Україна готова стати членом ОЕСР: в організації розповіли, що для цього потрібно

Приєднання України до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) стане свідченням політичної відданості спільноті країн-однодумців, демократичним цінностям та правам людини.


ЄС розглядає пропозиції для підтримки енергетики України - Шефчович

Європейська комісія розглядає пропозиції Україні в сфері підтримки її енергетики, це питання було предметно обговорено на Конференції з відновлення України 11-12 червня у Берліні та під час заходів на її полях.

11 червня 2024


У Берліні підписали п’ять угод у сфері охорони здоров'я - Ляшко розкрив деталі

У Берліні під час Міжнародної конференції з відновлення України підписано 5 угод у сфері охорони здоров'я, у тому числі рамковий договір між урядами України та Франції щодо офіційної підтримки проєкту з влаштування модульних лікарень в Україні.


Перекваліфікація понад 180 тисяч людей: Україна з партнерами заснували Skills Alliance

Уряди України та Німеччини й загалом майже 50 країн, донорів, міжнародних партнерів та представників бізнес-спільноти створили Skills Alliance; мета - надати можливість перекваліфікації чи кваліфікації понад 180 тис. людей протягом наступних трьох років.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-