Гройсман: Ми визначили точки зростання економіки

Гройсман: Ми визначили точки зростання економіки

1694
Укрінформ
Україна переживає етап розбудови нової держави, а реформи, започатковані урядом, торкаються одразу кількох найбільш важливих сфер життя.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в інтерв’ю латвійському виданню Latvijas Avize, повідомляє Урядовий портал.

"У нас не перехідний період. У нас в принципі новий період в історії країни. Ми будуємо нову Україну. Ми міняємо систему управління державою, проводимо децентралізацію, проводимо реформу судової системи, реформи соціальної сфери", - сказав Гройсман.

За його словами, країна має відійти від сировинної моделі економіки і перейти на економіку доданої вартості.

Глава уряду підкреслив, що економіка України може зростати не менше 5% на рік. "Що ми визначили як точки зростання? Промвиробництво, інфраструктуру, нарощування інвестицій, а значить захист прав інвесторів і розвиток державно-приватного партнерства, розвиток експорту. Зараз ми запускаємо дуже цікаві програми розвитку агросектору - причому як в сегменті виробництва продуктів харчування, так і в сегменті сільгоспмашинобудування. Ми стимулюємо фермерів нарощувати поголів'я і користуватися вітчизняною технікою", - розповів він.

Читайте також: Гройсман запросив латвійський бізнес інвестувати в Україну

 Так само, за словами Прем’єр-міністра, вже затверджено державне оборонне замовлення. "Це не просто про фінансування армії. Це про фінансування військової науки - розробки і впровадження нових видів озброєнь", - сказав Гройсман.

Прем'єр-міністр підкреслив, що вважає  перспективним розвиток індустріальних парків. В Україні є чимало прикладів створення дослідних містечок, де молоді вчені мають можливості реалізувати свій потенціал і запропонувати свої розробки економіці, додав він.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-