Будівництво метрополітену в Дніпрі звільнять від сплати ПДВ

Будівництво метрополітену в Дніпрі звільнять від сплати ПДВ

1031
Укрінформ
На міський бюджет Дніпра не будуть покладені додаткові фінансові зобов'язання з будівництва метро в розмірі 220 мільйонів гривень.

Про це повідомив міський голова Дніпра Борис Філатов в інтерв’ю 34 каналу.

«Ми знайшли консенсус що дозволило зекономити 220 мільйонів. Я зустрівся з міністром фінансів Данилюком і Прем'єр-міністром Гройсманом, отримав запевнення в тому, що на міський бюджет не будуть покладені додаткові фінансові зобов'язання з будівництва метро в розмірі 220 мільйонів гривень. Ці гроші сплатить не Дніпро, а державний бюджет», - сказав Філатов.

За його словами, домовленості з ЄБРР мали подвійне трактування, користуючись тим, що в місцевих бюджетах утворився профіцит, уряд вважав, що окремі витрати мають лягти на плечі місцевого бюджету. Тепер ці кошти залишаться в бюджеті Дніпра.

Читайте також: Нафтогаз мав би пам'ятати, з ким має справу - Гройсман

Також Філатов досяг з Мінфіном принципової згоди про підтримку міста в питанні отримання від європейських банків 32 мільйонів євро на реконструкцію дорожньої інфраструктури. Він сподівається, що ці гроші місто зможе отримати вже в листопаді.

Як раніше повідомляв Укрінформ, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив міністру фінансів Олександру Данилюку вирішити питання щодо звільнення від сплати ПДВ при будівництві метро у Дніпрі.

На будівництво метрополітену у Дніпрі з Європейським банком реконструкції і розвитку та Європейським інвестиційним банком були укладені кредитні угоди на загальну суму понад 300 млн євро.

Будувати метрополітен у Дніпрі почали ще в 1980 році. 22 роки тому запустити вдалося лише 6 станцій загальною довжиною понад 7 км. Це найкоротший підземний маршрут у Європі. Після добудови станцій «Центральна», «Театральна» і «Музейна», передбачених контрактом між мерією і турецькою компанією Limak, загальна довжина підземки сягне вже 11,1 км. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-