Місія ЄС оцінить держконтроль за виробництвом м’яса птиці в Україні

Місія ЄС оцінить держконтроль за виробництвом м’яса птиці в Україні

890
Укрінформ
Представники Єврокомісії з 27 лютого до 9 березня здійснять аудит системи державного контролю за виробництвом м'яса птиці та продуктів, отриманих з нього, що призначені для експорту до ЄС.

Про це повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. 

"В Україні розпочала роботу місії Генерального Директорату Європейської комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE), яка здійснить аудит системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього, які призначені для експорту до Європейського Союзу", - йдеться у повідомленні.

У профільному відомстві поінформували, що місія ЄС працюватиме в Україні з 27 лютого до 9 березня 2018 року.

Представники Єврокомісії у ході візиту до України уже провели зустріч з керівництвом та провідними фахівцями Держпродспоживслужби та ознайомилися з функціями і повноваженнями служби, в тому числі в рамках прийняття рішень щодо експорту продукції до країн ЄС.

Також у рамках місії планується відвідання центральної лабораторії Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ), вивчення діяльності ряду виробничих та переробних підприємств, забійних цехів, лабораторій та територіальних органів Держпродспоживслужби.

Читайте також: На ринку курячих яєць України підозрюють картельну змову

За результатами роботи місії буде дана оцінка системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-