Росія розширила продуктове ембарго для України

Росія розширила продуктове ембарго для України

Укрінформ
Росія заборонила ввезення живих свиней і субпродуктів великої рогатої худоби з Євросоюзу, США, Канади і кількох інших країн.

Про це йдеться в ухвалі уряду РФ.

Заборона діятиме до 31 грудня 2018 року для країн Євросоюзу, США, Канади, Австралії, Норвегії, України, Албанії, Чорногорії, Ісландії і Ліхтенштейну. Влада РФ стверджує, що введені обмеження не позначаться на забезпеченні внутрішніх потреб країни. Згідно з ухвалою, тепер до Росії заборонено ввозити живих свиней (за винятком чистопорідних племінних тварин) і будь-які субпродукти великої рогатої худоби, свиней, овець, кіз, коней, ослів, мулів (окрім товарів, що ввозяться для виробництва фармацевтичної продукції).

Крім того, під під ембарго потрапили різні види тваринного жиру. Наприклад, свинячий жир "свіжий, охолоджений, заморожений, солоний, в розсолі, сушений або копчений", перераховується в документі. До Росії також більше не можна ввозити жир свійської птиці, великої рогатої худоби, овець або кіз.

Читайте також: Імпорт агропродукції зріс на $200 мільйонів за рахунок поставок із ЄС

Росія ввела обмеження на постачання продовольства із США, Євросоюзу, Канади, Австралії і Норвегії в серпні 2014 року. У Кремлі тоді ці дії назвали "заходами у відповідь" на санкції Заходу, які були введені за анексію Криму і втручання Росії в конфлікт на сході України. У червні російська влада продовжила дію продуктового ембарго до кінця 2018 року.

У липні 2015 року президент Росії Володимир Путін підписав указ про знищення продуктів санкцій. З серпня 2015 року в Росії знищено майже 17 тисяч тонн продуктів, які намагалися ввезти в країну в обхід продовольчого ембарго, введеного відносно країн Заходу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-