Ембарго

28 червня 2022

27 червня 2022


Лідери G7 солідарні щодо обмеження ціни на російську нафту - Білий дім

Лідери країн Групи семи (G7), які зустрілися цими днями на саміті в німецькій Баварії, дійшли абсолютного консенсусу про необхідність обмеження ціни на російську нафту, однак цей механізм потребує детального опрацювання.

15 червня 2022

14 червня 2022

10 червня 2022

07 червня 2022

03 червня 2022


Єврокомісія пояснила, як працюватиме для країн ЄС ембарго на російську нафту

Країни ЄС, які не мають доступу до альтернативних шляхів постачання енергоресурсів і отримали тимчасові винятки з ембарго на постачання російської нафти до ЄС, не зможуть перепродавати її іншим країнам ЄС або третім країнам.

02 червня 2022

01 червня 2022

31 травня 2022


ЄС погодив часткове нафтове ембарго для рф та відключення «Сбербанку» від SWIFT - Мішель

Країни-члени ЄС досягнули угоди, яка дозволить ввести часткове ембарго на купівлю російської нафти, відключити російський «Сбербанк» від міжнародної платіжної системи SWIFT та введе заборону ще трьох державних мовників рф.

30 травня 2022


Орбан назвав умови, за яких Угорщина готова підтримати нафтове ембарго

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив про відсутність узгодженої позиції стосовно запропонованого шостого пакета санкцій проти росії та звинуватив Єврокомісію у «безвідповідальній поведінці».

29 травня 2022


Країни ЄС можуть заборонити імпорт російської нафти морем - проєкт шостого пакету санкцій

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив, що Єврокомісія направила урядам ЄС переглянуту пропозицію щодо шостого пакету санкцій проти рф, якою, зокрема, пропонується заборонити транспортування нафти з росії морем.

26 травня 2022

25 травня 2022

23 травня 2022


Марченко закликав Японію та інші країни запровадити повне ембарго на російські нафту і газ

Міністр фінансів України Сергій Марченко закликав Японію та інші країни запровадити повне ембарго на російські нафту і газ з метою припинення фінансування військової машини росії.

20 травня 2022


Боррель сподівається на єдність ЄС у нафтовому ембарго проти рф «якомога швидше»

Країнам ЄС поки не вдалося дійти консенсусу в питанні щодо запровадження ембарго на поставки російської нафти до Європи, але робота над погодженням шостого пакета санкцій проти росії триває і має завершитися щонайшвидше.

17 травня 2022

16 травня 2022


Боррель: Євросоюз продовжить опрацьовувати нафтове ембарго проти росії

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС на зустрічі у Брюсселі не змогли дійти консенсусу щодо запровадження шостого пакету санкцій ЄС проти росії, включаючи нафтове ембарго, та повернули це питання для опрацювання на рівні постійних представників, послів європейських країн при ЄС.


Литва на Радміні ЄС: у питанні санкцій проти рф ми стали заручниками однієї країни

У своїй політиці щодо запровадження санкцій проти росії як країни-агресора весь Європейський Союз не може бути заручником рішень усього однієї країни-члена, оскільки саме настав час підтвердити роль Європи як вагомого геополітичного гравця.

15 травня 2022

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-