ДФС з початку року спрямувала на реконструкцію доріг понад 8 мільярдів

ДФС з початку року спрямувала на реконструкцію доріг понад 8 мільярдів

Укрінформ
Впродовж січня-липня цього року в рамках експерименту щодо перерахування на реконструкцію доріг 50% від перевиконання митних платежів ДФС забезпечено 8 млрд 11 млн грн. 

Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України.

Зазначається, що серед лідерів «дорожнього» експерименту Одеська митниця, якою забезпечено майже 1,6 млрд грн на розвиток інфраструктури свого регіону. Київська митниця перерахувала 1,4 млрд грн, Львівська - 666 млн грн, Київська міська митниця - 603 млн грн.

"Я пишаюся тим, що митниці ДФС є надійними партнерами у розбудові логістичної інфраструктури України, що за рахунок митних надходжень реалізовуються такі масштабні інфраструктурні проекти, як, наприклад, реконструкція дороги "Одеса-Рені". Більшість митниць щомісяця збільшують свої відрахування, ми постійно спостерігаємо динаміку, адже це є стимулом більше вкладати в розвиток інфраструктури регіонів. І ми всі вже можемо оцінити результати: дороги будуються, їздити стало комфортніше, а отже транспортний потенціал України розвивається. Розраховуємо, що загалом по року митницями буде перераховано  на дороги близько 12 млрд. грн.", - відзначив в.о. голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан.

Читайте також: "Автомобільний хаб" в Одесі допоможе швидко оформити авто - облдержадміністрація

Як повідомлялося, експеримент з фінансового забезпечення реконструкції та поточного ремонту автомобільних доріг триває з вересня 2015 року. Відповідно до нього, 50% від суми перевиконання щомісячних планових митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів, податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів) направляється у спеціальні фонди відповідних регіональних бюджетів.

Спочатку пілотний проект проводився в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях. Наразі участь у експерименті беруть усі митниці ДФС. 


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-