ДФС

05 листопада 2021

01 жовтня 2021

25 вересня 2021

17 вересня 2021


Під час обшуків на АЗС Одещини виявили 200 тонн нелегального пального

200 тонн пального, що підлягало нелегальному збуту, виявили співробітники податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області спільно зі співробітниками Управління СБУ в Одеській області за процесуального керівництва Одеської облпрокуратури.

10 вересня 2021

08 вересня 2021

03 вересня 2021

31 серпня 2021

21 серпня 2021

20 серпня 2021


За тиждень ДФС викрила ухилення від сплати податків майже на 100 мільйонів

З початку тижня співробітники податкової міліції ДФС, в межах кримінальних проваджень, викрили службових осіб підприємств в умисному ухиленні від сплати обов’язкових платежів, зборів та податків. Загальна сума завданих бюджету збитків становить близько 100 млн грн.

11 серпня 2021


Голова ДФС: Для підвищення економічної безпеки необхідно впроваджувати аналітичні підходи

Для підвищення рівня економічної безпеки держави профільним правоохоронним органам необхідно впроваджувати принципи діяльності, засновані на аналітиці, - Intelligence Led Policing (ILP). Зокрема, застосування ILP дозволить підвищити результативність роботи Бюро економічної безпеки.

10 серпня 2021


Заяви ДФС про обшуки на комунальних підприємствах Києва стосуються підрядників - КМДА

Заяви Державної фіскальної служби про 40 обшуків, допити 75 осіб та проведення 8 експертиз стосуються виключно діяльності підрядних та субпідрядних організацій, які є приватними товариствами.

09 серпня 2021


ДФС просить силовиків розблокувати доступ до тютюнової фабрики для обшуку

Державна фіскальна служба заявляє про блокування невідомими доступу на територію одного з найбільших українських виробників тютюнових виробів, продукція якого без акцизних марок вилучалася під час обшуків складів та в місцях реалізації контрафакту. Відомство звернулося до правоохоронних органів по допомогу.

06 серпня 2021


ДФС проводить обшуки у двох областях у справі про контрафактні сигарети

Державна фіскальна служба України проводить обшуки у складських та офісних приміщеннях підприємства у Запорізькій та Дніпропетровській областях, яке здійснювало виготовлення та збут контрафактних тютюнових виробів.

02 серпня 2021

30 липня 2021


Мельник сказав, що потрібно зробити для ефективної боротьби з контрафактним тютюном

Для ефективної протидії виготовленню та розповсюдженню контрафактної тютюнової продукції на території України необхідна тісна співпраця ДФС, Державної прикордонної служби, Державної митної служби, Державної податкової служби та Нацполіції.

28 липня 2021

27 липня 2021


ДФС викрила службових осіб Укрзалізниці на розкраданні 33 мільйонів

В ході досудового розслідування кримінального провадження податкова міліція ГУ ДФС у м. Києві викрила співробітників філії «Південно – Західної залізниці» АТ «Укрзалізниця» у зловживанні службовим становищем та розтраті коштів на суму в розмірі майже 33 млн грн.

23 липня 2021

22 липня 2021

21 липня 2021


ДФС викрила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень

Державна фіскальна служба України за результатами обшуків в КП «Інженерний центр» встановила схему розкрадання коштів на ремонтах київських лікарень, зокрема - факт заниження ПДВ на суму понад 12 млн грн.


Аудит ДФС проведуть до 25 серпня - Кабмін

Кабінет Міністрів ухвалив проєкт розпорядження про аудит до 25 серпня матеріально-технічних ресурсів, озброєння та спеціальних засобів Державної фіскальної служби (ДФС), яку мають ліквідувати.

16 липня 2021


ДФС забезпечила відшкодування до бюджету 1,1 мільярда

Співробітники податкової міліції Державної фіскальної служби за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора в межах кримінального провадження викрили службових осіб в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах.

14 липня 2021


ДФС відзвітувала про стан розслідування проваджень щодо комунальних підприємств Києва

Державна фіскальна служба України відзвітувала перед громадськістю про стан досудових розслідувань у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактами умисного ухилення від сплати податків, в яких фігурують комунальні підприємства міста Києва.

12 липня 2021


У Києві ДФС провела 10 обшуків у торговців фальсифікованими цигарками

Державна фіскальна служба в результаті 10 обшуків у місцях реалізації фальсифікованих тютюнових виробів у Києві вилучила тютюнових виробів без марок акцизного податку, орієнтовною вартістю близько 1,5 млн грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-