Рівненська АЕС планує купувати фільтри в польської компанії Sedziszow

Рівненська АЕС планує купувати фільтри в польської компанії Sedziszow

Укрінформ
Представники польської компанії PZL Sedziszow S.A, яка є світовим лідером у виробництві фільтрів, презентували свої пропозиції щодо співпраці з Рівненською АЕС.

Про це повідомляє прес-служба Енергоатома.

“На Рівненській АЕС свої пропозиції щодо співпраці презентували представники польської компанії PZL Sedziszow S.A. Участь у зустрічі взяли спеціалісти підрозділів енергоремонтного підрозділу, турбінного та електричного цехів, цеху вентиляції та кондиціювання, цеху дезактивації та радіоактивних відходів”, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: На Рівненській АЕС в експлуатацію прийняли програмний продукт АСІКС

Фахівцям РАЕС був цікавий як ряд продукції, так і можливість її реалізації у системах, які експлуатуються на РАЕС.

«Ми отримали чимало корисної інформації. На сьогоднішній день існує ряд проблемних питань щодо заміни застарілого обладнання, зокрема фільтрів, заводи-виробники яких нині вже не працюють. Представники польської компанії взяли до уваги усі наші побажання та пропозиції, зокрема можливість виготовлення фільтрувальних елементів за зразками, які необхідні нам», – коментує головний інженер енергоремонтного підрозділу РАЕС Олег Халандач.

Довідка. Компанія PZL Sedziszow S.A. є світовим лідером у сфері виробництва фільтрів. Більше 70-ти років завод виробляє фільтри палива, повітря і мастил для всіх видів двигунів і промислових агрегатів, для фільтрації атмосферного повітря, робочих рідин і охолоджувачів. PZL Sedziszow S.A. займається випробуваннями в області розвитку технології цього обладнання та співпрацює з такими всесвітньовідомими фірмами, як: Renault, Leyland, Hengst, Perkins, Fiat, Savara, Ufi.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-