У Раді зареєстрували постанову про звільнення Галущенка
Народна депутатка Інна Совсун зареєструвала постанову про звільнення міністра енергетики Германа Галущенка з займаної посади.
10 січня 2025
Народна депутатка Інна Совсун зареєструвала постанову про звільнення міністра енергетики Германа Галущенка з займаної посади.
Розвиток атомної генерації є частиною енергетичної стратегії України, а продовження будівництва блоків на Хмельницькій АЕС є важливим елементом енергетичної стійкості країни.
Попри намагання ворога дестабілізувати ситуацію в нашій енергетиці, у тому числі і в її атомному сегменті, рівень безпеки на підконтрольних Україні АЕС відповідає встановленим вимогам.
07 січня 2025
Рада міністрів Польщі погодилася виділити державній компанії «Польські атомні електростанції» (Polskie Elektrownie Jądrowe, PEJ) 60,2 млрд злотих ($14,5 млрд) на проєктування і будівництво в 2025-2030 роках першої атомної електростанції.
06 січня 2025
Російська держкорпорація «Росатом» планує звернутися до суду через те, що німецька компанія Siemens не поставила обладнання для АЕС, що будується в Туреччині.
24 грудня 2024
Експерти МАГАТЕ провели оцінювання пошкоджень, отриманих внаслідок атак РФ у листопаді - грудні, на об’єктах енергоінфраструктури, що є критичними для видачі потужності атомних електростанцій споживачам і забезпечення живлення власних потреб енергоблоків АЕС.
20 грудня 2024
Інформація про зупинку енергоблоків усіх українських атомних електростанцій через російські атаки є фейком.
17 грудня 2024
Представники Міжнародного агентства з атомної енергії здійснили черговий візит на підстанції НЕК "Укренерго", які є ключовими для роботи атомних електростанцій.
14 грудня 2024
Генеральний директор МАГАТЕ заявив, що його співробітники під час масованого удару військ РФ отримали інформацію про повітряні «військові об’єкти» поблизу українських АЕС.
13 грудня 2024
У зв’язку з масованою російською ракетною атакою пʼять з девʼяти українських блоків АЕС знизили свою потужність у п’ятницю, 13 грудня.
06 грудня 2024
Три діючі атомні електростанції – Хмельницька, Рівненська та Південноукраїнська – відновили майже повністю виробництво електроенергії після різкого скорочення потужностей минулого тижня як запобіжного кроку через поновлення російських атак на енергосистему країни.
01 грудня 2024
Ремонтні бригади Укренерго ліквідували пошкодження високовольтної лінії, яка забезпечує живлення тимчасово захопленої росіянами Запорізької атомної електростанції.
29 листопада 2024
Енергосистема України після масованого удару залишається керованою, хоч і з певними обмеженнями, які триватимуть недовго, й вже до вихідних буде одна, максимум дві черги відключень електропостачання.
28 листопада 2024
Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) не виконує свого завдання із захисту українських АЕС від російських ракетних атак.
27 листопада 2024
Близько 30 мілітарних розробок українських науковців впроваджено, 50 – проходять випробовування
22 листопада 2024
Міністр енергетики України Герман Галущенко під час робочого візиту до Відня, де відбувається засідання Ради керуючих МАГАТЕ, обговорив із постійним представником США в МАГАТЕ Лаурою Холгейт посилення захисту критичних для АЕС підстанцій.
21 листопада 2024
Україна закликає вжити радикальніших заходів щодо країни-агресора Росії через її спроби спровокувати радіаційну аварію атаками на критичні для роботи АЕС підстанції.
17 листопада 2024
Під час масованого повітряного удару Росії по енергетичній інфраструктурі України в неділю зазнали пошкодження кілька підстанцій, від яких залежить зовнішнє живлення українських АЕС. Останні через обстріли були змушені скоротити виробництво електроенергії.
13 листопада 2024
Фахівців Енергоатома запросили до участі у проєктній групі, яка працюватиме над розгортанням малого модульного реактора SMR-300 на майданчику АЕС Палісадес, що виконуватиме компанія Holtec International.
В Японії наглядовий орган у галузі ядерної енергетики в середу оголосив, що ядерний реактор у центральній частині країни не пройшов перевірку на безпеку, необхідну для його перезапуску, що стало першим подібним випадком після катастрофи на АЕС «Фукусіма» у 2011 році.
11 листопада 2024
Росія намагається легалізувати збройне захоплення та окупацію мирних ядерних об’єктів України, використовуючи інструмент міжнародних конвенцій.
07 листопада 2024
Делегація РФ в ОБСЄ завуальовано погрожувала атакувати українські АЕС з метою позбавлення України електроенергії, що є неприпустимим.
05 листопада 2024
В Україні формуються паспорти енергонезалежності регіонів, у яких для кожного населеного пункту визначається потреба у власній генерації.
28 жовтня 2024
Команда експертів Міжнародного агентства з атомної енергії 21 - 27 жовтня 2024 року продовжила розпочату у вересні роботу з оцінки стану важливих для безпечного функціонування АЕС України об'єктів енергетичної інфраструктури.
25 жовтня 2024
Команда МАГАТЕ в Україні цього тижня у відповідь на прохання України відвідує шість електричних підстанцій, які важливі для роботи АЕС та забезпечення ядерної безпеки.
22 жовтня 2024
На Хмельницьку атомну електростанцію доставили третій дизель-генератор, який стане частиною системи резервного живлення.
Постійні російські атаки на енергетичну інфраструктуру України, окупація та мілітаризація Запорізької АЕС створюють серйозні ризики для безпеки та захищеності наших ядерних об'єктів, заявив у понеділок на засіданні Радбезу ООН постпред Сергій Кислиця.
21 жовтня 2024
Міжнародне агентство з атомної енергії продовжило свою місію на одній із високовольтних підстанцій, важливій для ядерної безпеки.
20 жовтня 2024
Цього тижня, з 21 по 27 жовтня, Міжнародне агентство з атомної енергії продовжить свої місії на високовольтних підстанціях, що важливі для ядерної безпеки.
17 жовтня 2024
Міністр енергетики Герман Галущенко, розповів, що вже наступного тижня розпочнеться новий раунд візитів місії МАГАТЕ на підстанції українських АЕС з метою фіксації поточної ситуації на них. Детально цю роботу він обговорив на зустрічі з головою МАГАТЕ Рафаелем Гроссі у Парижі.
реклама