У День Героїв СКУ закликав світове українство протидіяти російській дезінформації

У День Героїв СКУ закликав світове українство протидіяти російській дезінформації

Укрінформ
Світовий конгрес українців (СКУ) з нагоди відзначення Дня Героїв закликав українців та українські громади по всьому світі робити все можливе для викриття російської дезінформації.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сайті СКУ.

«Відтоді як постав путінський режим, Росія перетворила культуру та історію на зброю. Російська державна пропаганда, дезінформація та умисне викривлення об’єктивних фактів стали невід’ємною частиною гібридної війни, яку Російська Федерація веде проти України та усього демократичного світу», – констатували у конгресі. 

Наголошується, що сьогодні Росія посилює свої зусилля з дискредитації України, намагаючись очорнити її історію та традиції. Російська державна пропаганда постійно таврує українців та їхніх національних героїв як нацистів, а саму ідею історичної боротьби України за незалежність називає конструктом нацистської ідеології. 

«Ми закликаємо усіх українців та українські громади по всьому світі викривати огидну російську брехню, пропаганду, неправдиві історичні наративи та протидіяти їм. Атаки Москви на українську історію та намагання очорнити українських героїв є нічим іншим як частиною загальних зусиль Росії, спрямованих на стирання української національної ідентичності. Це також є спробою посіяти розбрат поміж Україною та її союзниками. Не маємо права допустити цього!», – заявив перший віцепрезидент СКУ Стефан Романів. 

СКУ закликає усі українські громади долучитись до відзначення Дня Героїв і висловити повагу нашим героям.

Нагадаємо, 23 травня в Україні відзначають День Героїв, встановлений на честь українських захисників та захисниць, які виборюють свободу та незалежність України.

З цим днем українців та українок привітав Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов. 

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-